Pobierz przewodnik targowy

 

Organizatorzy

Spółka YACHT EXPO założona została w 2004 roku przez wiodące polskie stocznie jachtowe, producentów, importerów, dystrybutorów osprzętu żeglarskiego i motorowodnego oraz firmę specjalizującą się w organizacji targów – Murator EXPO. Jest właścicielem i organizatorem Targów Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA, letniej edycji imprezy – Targów Sportów Wodnych i Festiwalu Żeglarskiego WIATR i WODA na wodzie, organizowanych w Gdyni – Żeglarskiej Stolicy Polski oraz Śląskich Targów Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA w Katowicach.

 

Spółka Murator EXPO jest doświadczonym stołecznym organizatorem targów, wystaw i konferencji, jednym z liderów branży targowej w Polsce, zarówno pod względem liczby wystawców i zwiedzających, jak i jakości dostarczanych usług.

W 2015 roku w zorganizowanych przez Murator EXPO targach i plenerach literackich uczestniczyło 220 tys. zwiedzających i 2,5 tys. wystawców. Targi Murator EXPO mają bogatą i zróżnicowaną oprawę programową, towarzyszą im: wykłady, nieodpłatne porady specjalistów, seminaria, debaty i spotkania środowiskowe, dyskusje, warsztaty, animacje i pokazy.

W swej ofercie posiadamy wydarzenia związane m.in. z:

  • sektorem wydawniczym (Warszawskie Targi Książki, Nadmorski Plener Czytelniczy w Gdyni, Plener Literacki „Odkryj książkę na nowo” w Szczecinie, Śląskie Targi Książki w Katowicach)
  • branżą sportów wodnych i rekreacji (Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA w Warszawie, Targi Sportów Wodnych i Festiwal Żeglarski WIATR i WODA w Gdyni, Śląskie Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA w Katowicach)
  • rynkiem nieruchomości mieszkaniowych (Targi Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE w Warszawie, Gdańsku, Gdyni i Wrocławiu)

Jesteśmy także wydawcą i administratorem serwisów internetowych targimieszkaniowe.pl - dla osób poszukujących mieszkań, domów czy apartamentów oraz waspar.pl - z ofertą branży sportów i rekreacji na wodzie.

Murator EXPO jest częścią Grupy ZPR Media - jednej z najdynamiczniej rozwijających się grup medialnych w Polsce. Obecnie Grupa ZPR Media jest jednym z największych wydawców prasowych, nadawców radiowych i telewizyjnych oraz właścicieli serwisów internetowych. Prowadzi także działalność eventową w zakresie organizacji imprez i koncertów.

Newsletter