Członek stowarzyszenia

 

KOTNIZ Jachtowy Produkt Roku

KOTNIZ JACHTOWY PRODUKT ROKU na Targach WIATR i WODA w Katowicach

Jednym z najważniejszych wydarzeń 3. Śląskich Targów WIATR i WODA w Katowicach będzie prezentacja produktów zgłoszonych do konkursu KOTNIZ Jachtowy Produkt Roku 2019 oraz ogłoszenie nominacji do tej nagrody, czyli trzech najlepszych wyrobów w każdej z kategorii.

Konkurs „KOTNIZ Jachtowy Produkt Roku”, organizowany przez redakcję magazynu „Żagle”, skierowany jest do wszystkich przedsiębiorstw zajmujących się sprzedażą osprzętu i wyposażenia do łodzi i jachtów. Ma na celu wyłonienie najciekawszych, najbardziej innowacyjnych i przydatnych wodniakom produktów, dostępnych na polskim rynku. Beneficjentami konkursu będą przede wszystkim wszyscy wodniacy, dla których nominacje i nagrody mogą być cenną podpowiedzią przy dokonywaniu wyboru szeroko pojętego osprzętu i wyposażenia niezbędnego do uprawiania sportów wodnych. Skorzystają z niego także nagrodzone firmy, które mogą wykorzystać udział w konkursie jako dźwignię marketingową.

W drugiej edycji konkursu, wspieranej przez zacnego partnera, firmę KOTNIZ, oceniane będą produkty zgłoszone w czterech kategoriach. W październiku 2018 r. na scenie głównej Targów WIATR i WODA w Katowicach zaprezentowane zostaną wszystkie zgłoszone wyroby, a następnie ogłoszone 3 produkty nominowane w kategoriach:

  • Osprzęt i wyposażenie jachtu lub łodzi,
  • Silniki i napędy,
  • Elektronika jachtowa,
  • Wyposażenie osobiste,

 

Jurorami konkursu są dziennikarze miesięcznika „Żagle". Przewodniczącym jury jest redaktor naczelny Waldemar Heflich, a sekretarzem - Dominik Życki. W ocenie produktów pod uwagę brane są: innowacyjność, przydatność, stosunek jakości do ceny, łatwość obsługi itp. cechy produktów, ważne z punktu widzenia użytkownika.

Zwycięzcy ogłoszeni zostaną w marcu 2019 r. podczas Targów WIATR i WODA w Warszawie. Wszelkie informacje na temat konkursu będą publikowane w magazynie „Żagle”, na stronie www.zagle.com.pl oraz na stronie internetowej Targów www.wiatriwoda.pl.

 

Newsletter