Lista wystawców

SUNPORT EKOMARINA
11-730 Mikołajki, Stare Sady 4BK
tel.: (+48) 792 663 558
e-mail:

Sun Port Ekomarina to wyjątkowe miejsce w Starych Sadach do którego będziesz chciał wrócić by odpocząć i nabrać wiatru w żagle.
Armatorom oferujemy profesjonalną obsługę bosmańską, charter management.

Eco-marina is a perfect getaway for your sailing vacation! We are located in Stare Sady by lake Talty. We could manage your charter or simply find a perfect summer boat rental for you and your friends. 

SunPort – Sun Port Ekomarina to idealne miejsce na wakacje pod żaglami!
Mieścimy się w Starych Sadach nad jeziorem Tałty  ,jednym z najgłębszych jezior w tej okolicy.
Nasz port posiada 75 stanowisk cumowniczych dla jachtów oraz łodzi motorowych.
Możemy zarządzać twoim czarterem lub znaleźć idealny jacht na wakacje dla Ciebie i Twoich przyjaciół.

„Co się wydarzyło w Sunport – Zostaje w Sunport”

Village Port – Z dala od pełnego gwaru Mazurskiego centrum - Mikołajek, w miejscowości Stare Sady, znajduje się miejsce spokoju i relaksu: bungalowy z indywidualnym dostępem do jeziora Tałty, którego przepiękny widok zagląda do środka przez duże okna, zapewniając komfortowy wypoczynek. Wszystko w wysokim standardzie wykończenia.

Charter Management - Charter Management to pełna obsługa powierzonego nam jachtu, dzięki której w prosty sposób możesz cieszyć się z zysków płynących z czarteru a my zajmiemy się całą resztą.
Oferujemy
- wydanie jachtu
- przeprowadzenie instruktażu
- gwarantowana pomoc podczas awarii zaistniałej na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.
- odbiór jachtu
- sprzątanie
- pełna obsługa gości

Promost

Technologia PROMOST została opracowana w oparciu o unikatowe właściwości Cortenu – stali kortenowej znanej z „samozabezpieczania się” przed działaniem warunków atmosferycznych poprzez powstawanie rdzawego nalotu. Elementy konstrukcji nośnej pozwalają na wykorzystywanie technologii PROMOST do budowy rekreacyjnych pomostów wędkarskich jak również wysoko obciążalnych pontonów o wyporności do  65.000 kg jak również platform wysoko obciążalnych.
Jest to system CAŁOROCZNY nie wymagający wyjmowania na brzeg. Moduły PROMOST są wykorzystywane do tworzenia falochronów, marin oraz jako platformy pływające pod obiekty budowlane. System łączenia modułów pozwala na dowolną rozbudowę przystani jachtowych.


Kategoria: Mariny, przystanie, zimowanie łodzi, Materiały do budowy, remontów i konserwacji
Powrót