Lista wystawców

Najpiękniejsza marina na Wybrzeżu Gdańskim

Przygotuj się na odkrywanie nowych doznań i czerpanie z życia tego, co najlepsze! Sol Marina to raj dla miłośników sportów wodnych, w którym odnajdziesz upragniony relaks i spokój. Kompleks prestiżowych apartamentów z prywatną mariną powstaje tuż przy Wyspie Sobieszewskiej. Zapewniamy moc udogodnień przez cały rok, m.in. w pełni wyposażone nabrzeże, restaurację, basen ze strefą rekreacyjną. Postaw na komfort życia i wypoczynku we własnym apartamencie z prywatnym miejscem do cumowania Twojego jachtu.  

Dekpol Deweloper Sp. z o.o.

Biuro Sprzedaży

ul. Jaglana 6/9

80 - 749 Gdańsk

Tel. +48 500 299 464

www.solmarina.pl

 

2.

Sol Marina

Sol Marina to kompleks prestiżowych apartamentów z prywatną mariną zlokalizowany na Wybrzeżu Gdańskim, tuż przy ujściu Martwej Wisły, zaledwie 500 metrów od Wyspy Sobieszewskiej. Wyjątkowa lokalizacja obiektu sprawia, że Sol Marina stanie się prawdziwym rajem dla fanów sportów wodnych. Spokojne wody okalające inwestycję stanowią idealne środowisko m.in. do żeglugi jachtem. Nieopodal organizowane są również liczne spływy kajakowe oraz rejsy dookoła Wyspy Sobieszewskiej, a Zatoka Gdańska to jedno z ulubionych miejsc kite- i windsurferów. W otoczeniu obiektu znaleźć można także liczne tereny zielone, które sprzyjają długim spacerom o każdej porze roku. W pobliżu znajdziemy liczne szlaki turystyczne, rowerowe, trasy do uprawiania Nordic Walking oraz narciarstwa biegowego. To idealne miejsce, aby uciec od zgiełku miasta i rozkoszować się obcowaniem z naturą.

W I etapie inwestycji powstanie czternaście budynków apartamentowych zaprojektowanych z myślą o komforcie użytkowników i w zgodzie z najnowszymi trendami w designie, oraz dziesięciokondygnacyjny budynek z zapierającym dech w piersiach widokiem na Martwa Wisłę orz Wyspę Sobieszewską. W pierwszym etapie zaplanowano także kapitanat, zapewniający obsługę mariny, wraz z restauracją, salą zabaw dla dzieci i salą biznesowo-konferencyjną. Apartamenty będą wyposażone w różnorodne udogodnienia, m.in. panoramiczne okna, dzięki którym apartamenty pozostaną odpowiednio nasłonecznione i pozwolą na podziwianie uroków wyjątkowej okolicy kompleksu. W większości budynków powstanie zaledwie 6 do 9 apartamentów, co zapewni kameralny charakter inwestycji. Lokale mieszczące się na parterze zostaną wyposażone w przestronne tarasy i ogródki, a te znajdujące się na wyższych piętrach  - w balkony.

W obiekcie przygotowano cały szereg dodatkowych udogodnień, które będą umilać czas osobom korzystającym z apartamentów. To m.in. elegancka restauracja, basen, nowoczesna sala fitness czy sala zabaw dla dzieci. Prywatna marina z wieloma szerokimi miejscami cumowniczymi i kapitanatem zapewniającym jej obsługę będą stanowiły szczególnie atrakcyjne udogodnienie dla fanów żeglugi. Ofertę Sol Mariny uzupełnią usługi w postaci m.in. slipowania czy zimowania jednostek. Bezpieczeństwo na terenie kompleksu zagwarantuje monitoring.

www.solmarina.pl

Masz wybór! Dekpol Deweloper oferuje setki nowoczesnych mieszkań i apartamentów inwestycyjnych w top lokalizacjach!

www.dekpolmieszkania.pl

 

Grano Residence

Grano Residence powstaje na malowniczej Wyspie Spichrzów, w samym centrum Gdańska i w otoczeniu bogatej miejskiej infrastruktury. W nowoczesnym apartamentowcu znajdzie się 141 lokali o powierzchniach od 32 do 87 m2 przeznaczonych zarówno do celów mieszkalnych, jak i inwestycyjnych. Budynek wyróżnia jego niepowtarzalny projekt architektoniczny, który stanowi nawiązanie do bogatej historii tej części miasta i czerpie inspiracje z dawnych spichlerzy, z których słynęła niegdyś wyspa.

Inwestycja realizowana jest w wysokim standardzie i w dbałości o komfort przyszłych mieszkańców oraz osób użytkujących apartamenty. Będą oni mogli korzystać na preferencyjnych warunkach ze znajdującej się obok, w Hotelu Grano, strefy SPA z saunami i basenem. Budynek będzie także wyposażony w nowoczesne rozwiązania technologiczne. Do dyspozycji mieszkańców przewidziano garaż podziemny oraz komórki lokatorskie.

Inwestycja w Grano Residence wiąże się z możliwością osiągnięcia rocznej stopy zwrotu w wysokości nawet 7%*. Zakupiony apartament wynajmowany będzie przez doświadczonego operatora hotelowego, co sprawi, że jego właściciel nie będzie musiał angażować się w proces najmu. Bezobsługowy model jest gwarancją wygody i oszczędności czasu. Osoby, które zainwestują w Grano Residence mogą zarobić podwójnie – Wyspa Spichrzów przechodzi proces renowacji i już wkrótce stanie się jednym z najważniejszych punktów na mapie Gdańska. Ceny realizowanych tu obiektów będą prawdopodobnie rosły w kolejnych latach.

www.granoresindence.pl

Masz wybór! Dekpol Deweloper oferuje setki nowoczesnych mieszkań i apartamentów inwestycyjnych w top lokalizacjach!

www.dekpolmieszkania.pl

 

Hotel Grano

Hotel Grano mieści się na Wyspie Spichrzów, w centralnym punkcie Gdańska. W obiekcie znajdzie się 136 komfortowych pokoi sprzedawanych w systemie condo o powierzchni od 21 do 47 m2.

 

Hotel będzie wyróżniał się wyjątkowym designem, którego motywem przewodnim będą wino i kwiaty. Niebanalne aranżacje w połączeniu z najwyższej jakości materiałami sprawią, że inwestycja nabierze prestiżowego charakteru. W obiekcie zastosowanie znajdą także liczne rozwiązania high-end, m.in. inteligentne multimedia. Na terenie inwestycji będzie można skorzystać z bogatej oferty strefy SPA wyposażonej w sauny oraz basen, która pozwoli gościom hotelu na pełne odprężenie. Dumą hotelu będzie elegancka restauracja, w której dania zaserwują najlepsi gdańscy kucharze. Atutem dla klientów biznesowych będzie przestronna sala konferencyjna umożliwiająca organizowanie spotkań.

 

Hotel Grano to doskonały produkt inwestycyjny dla osób poszukujących sprawdzonych i bezpiecznych metod pomnażania kapitału. Model bezobsługowego wynajmu gwarantuje wygodę i oszczędność czasu, a ponadto sprawdza się również w przypadku inwestorów z niewielkim doświadczeniem. Osoby, które zdecydują się na zakup pokoju hotelowego w condohotelu mogą liczyć na stopę zwrotu w wysokości nawet 8,5%**. Jednocześnie właściciele apartamentów mają zapewnioną wypłatę czynszu gwarantowanego w wysokości 5% w skali roku, który wyliczany jest od ceny netto nabycia lokalu.

www.hotelgrano.pl

Masz wybór! Dekpol Deweloper oferuje setki nowoczesnych mieszkań i apartamentów inwestycyjnych w top lokalizacjach!

www.dekpolmieszkania.pl

Kategoria: Mariny, przystanie, zimowanie łodzi
Powrót