Lista wystawców

SESSA MARINE

05-092 Łomianki, ul. Warszawska 98
tel. +48 22 487 55 25, +48 604 137 400
e-mail: 
www.sessamarine.pl

 

Sessa Marine jest producentem ekskluzywnych jachtów motorowych. Włoska marka z historią od wielu pokoleń stawia na tradycję, perfekcję oraz luksusowość jachtów w precyzyjnym wykonaniu.

Sessa Marine is the manufacturer of exclusive motor yachts. Italian brand with a history for many generations relies on tradition, excellence and luxury yachts in the precise execution.


Sessa FLY 54

Projekt emanujący mocą i dynamiką – nowy Fly54 wygląda jak prawdziwa morska bestia. Kadłub został zaprojektowany idealnie pod układ napędowy IPS zapewniający szybkość, siłę i miękkie prowadzenie. Włoscy projektanci stworzyli jacht wielofunkcyjny z wnętrzem przyjemnym do mieszkania. Przestronny flybridge wyposażony jest w grill, wygodne kanapy, rozkładany stół i materac słoneczny. Trzy kabiny sypialne, dwie łazienki, kabina dla załogi oraz kuchnia, która zaskakuje automatyką. Podróżowanie z rodziną i przyjaciółmi nigdy nie było aż tak pasjonujące. Poza swoimi niezaprzeczalnymi kwalifikacjami morskimi wyróżnia się dzięki najlepszej jakości włoskiemu wyposażeniu wnętrz.


 

Sessa FLY 42

Istnieją dwa typy podróżników: jedni chcą jak najszybciej osiągnąć cel, drudzy pragną rozkoszować się każdym momentem podróży. Możliwości jakie oferuje Fly42 swoim właścicielom są nieskończone. Fly42 to koktajl śródziemnomorskiego stylu i gustu, potrzeb i użyteczności. Przebywanie na otwartym pokładzie i czerpanie przyjemności z pełnego oddechu na świeżym powietrzu nigdy nie było takie emocjonujące. W słowie Fly42 zawiera się wszystko, czego można oczekiwać od wakacji na jachcie: komfort, niezawodność i przestronność.


 

Sessa C38

Stylowa elegancja i innowacyjny, nowy design. Na tym jachcie wyczuwalna jest jedność duszy z morzem. Jacht wyposażony w duży kokpit z podwójnym fotelem sternika pozwala odkrywać świat morskich przygód. Optymalizacja przestrzeni pod pokładem sprawia, że mieszka się bardzo wygodnie. Dwie kabiny sypialniane i łazienka to wyjątkowe rozwiązanie w łodziach tej kategorii. Dwie kuchnie, jedna w środku, a druga zlokalizowana w kokpicie z dużymi kanapami oraz szezlongiem. Wszystko to powoduje, że każdy czuje się jak w domu, a światło, które przenika przez przestronne okna daje poczucie zespolenia z morzem.


 

Sessa C35 

100% orginalny cruiser, oparty na „modułowości” jest bardzo popularny wśród miłośników Sessa Marine. Podczas podróży odczuwalna jest delikatność i lekkość z jaką porusza się po falach.
Charakteryzuje się świetnymi osiągami i piękną sportową sylwetką.  Wnętrze zostało zaprojektowane tak, aby umożliwić właścicielowi ogromną swobodę i funkcjonowanie w otwartej przestrzeni. Dwie sypialnie, otwarty kokpit i kuchnia z jadalnią pozwalają czuć się nieskrępowanie. 

Kategoria: Jachty i łodzie żaglowe, katamarany, Sprzęt motorowodny (łodzie, pontony, skutery)
Powrót