Lista wystawców

Pro Kajak
ul. Siemaszki 1
31- 201 Kraków
tel: (+48 12) 423 35 02
tel kom: 796 15 16 12
e-mail:
www.prokajak.pl

Jesteśmy obecni na polskim rynku już ponad 20 lat. Liderujemy w dystrybucji najwyższej jakości kajaków, kanadyjek, pontonów i akcesoriów do sportów wodnych. Reprezentujemy najlepsze marki kajakowe: Prijon, Dagger, Delsyk Designe, Gumotex, TNP, Galasport, Werner Paddles, Hiko, Eckla.
Myślisz o spłynięciu górskiego potoku? Chcesz sprawdzić się na nizinnej, zwałkowej rzece? Nie straszne ci są fale morskie? Koniecznie odwiedź nas.

 

Kajak morski Grizzly Prijon – NOWOŚĆ 2019


Grizzly - nazwa sama oddaje charakter najnowszego morskiego kajaka firmy Prijon. Niedźwiedzie cechy ujawniają się w olbrzymiej pojemności (415 l) i ładowności (160 kg). Takim kajakiem długie wyprawy z pełnym ekwipunkiem będą dla was przyjemnością. Wędrówkę wzdłuż fiordów, klifów nadmorskich ułatwi wam przestronny kokpit i rewelacyjnie skonstruowany system siedzenia z oparciem, skrzydełkami 3D i podnóżkiem. Wygoda i komfort kajakarza jak zawsze u Prijona są na najwyższym poziomie.

Grizzly to też super szybkość i jak na takie rozmiary świetna zwrotność szczególnie w przechyle na krawędzi.

Przestronny kajak na wielką wycieczkę!

 

Kajak turystyczny Nifty 440 – NOWOŚĆ 2019

 

Tak to nie pomyłka - nowy Delsyk Nifty 440 jest dłuższy 10 cm od swojego

poprzednika. Ma większy kokpit i wyraźnie podniesiony pokład w miejscu usytuowania nóg. Wprowadzone zmiany stworzyły dużą przestrzeń kajakarzowi pod pokładem. To ukłon producenta w stronę wysokich, nawet tych 2 m, kajakarzy. Zdecydowanie - Nowy Nifty 440 to jeszcze bardziej komfortowy kajak.

Niezmiennie Nifty 440 pozostał wszechstronnym kajakiem o świetnych parametrach nautycznych. Jest szybką, a jednocześnie bezpieczną łódką. W czasie przechyłów zachowuje się stabilnie. Nifty 440 sprawdzi się na krętych rzekach. Da także wielką przyjemność przy pokonywaniu dużych rzek i jezior. Charakterystyczny kształt dziobu zapewnia doskonałe cięcie fal. Docenianą to doświadczeni kajakarze w trudnych warunkach płynąc wzdłuż wybrzeża.

Długość 440 cm, szerokość 62 cm, kokpit 99 x 54,5 cm, waga 24 kg, ładowność max. 150 kg

Kombinezon Safety

 

Safety to suchy kombinezon przeznaczony do ratownictwa wodnego. Opracowany został wspólnie z profesjonalnymi ratownikami, do działań w trudnych warunkach. Wykonany jest z czterowarstwowego, oddychającego materiału AirFour z Cordurowymi skarpetami i wzmocnieniami.

Kombinezon posiada wodoodporny zamek w przedniej części od ramienia do tali oraz zamek higieniczny (rozporek) na froncie. Na szyi i nadgarstkach wodoodporne mankiety lateksowe, pokryte neoprenowymi kołnierzami. Na udzie umieszczono dużą kieszeń.

Odblaskowe elementy na rękawach i nogawkach ułatwią lokalizację w warunkach niedostatecznej widoczności. 

Kajak turystyczny Nifty 440 – NOWOŚĆ 2019

 

Tak to nie pomyłka - nowy Delsyk Nifty 440 jest dłuższy 10 cm od swojego

polietylenowa. Takie wykonanie powoduje, że kanadyjki są bardzo trwałe, lekkie i niezatapialne (materiał wypornościowy stanowi wewnętrzna pianka). Dno o minimalnie „V” kształtnym przekroju zapewni Wam łatwe utrzymanie kierunku płynięcia.

 


 


 

Kategoria: Kajakarstwo, Odzież turystyczna, sportowa i żeglarska, Sprzęt asekuracyjny i ratunkowy
Powrót