Członek stowarzyszenia

 

Lista wystawców

NAUTICA RESORT
11-500 Giżycko, ul. Moniuszki 23
tel.: (+48) 665 66 22 66
e-mail: 
www.nauticaresort.pl

Szlak Wielkich Jezior Mazurskich

Nautica Resort to wyjątkowy kompleks obiektów apartamentowych na sprzedaż położonych na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Nieruchomość zlokalizowana jest w Giżycku bezpośrednio nad brzegiem jeziorem Niegocin. Do osiedla przynależeć będzie nowoczesny port jachtowy na ok. 90 jednostek. Do dyspozycji właścicieli i gości przewidziane są atrakcyjne tereny rekreacyjne, strefy dla dzieci, restauracja oraz wellness & spa. Deweloper będzie oferował wykończenie pod klucz oraz zarządzanie najmem

Nautica Resort to kompleks obiektów apartamentowych z portem oraz infrastrukturą rekreacyjną, położone w Giżycku w sercu szlaku Wielkich Jezior Mazurskich u styku jeziora Niegocin i drogi wodnej kanału Niegocińskiego.
Pracując nad koncepcją Nautica Resort kierowaliśmy się wizją tworzenia pięknej architektury w miejscu idealnym do wypoczynku. W ten sposób powstał projekt wysokiej jakości budynków apartamentowych pozwalającym naszym klientom zrealizować marzenie o zamieszkaniu bezpośrednio nad wodą.
W każdym z czterech budynków znajduje się 18 apartamentów o powierzchni od 52 do 86 m2, z widokiem na jezioro i Kanał Niegociński. Dzięki zastosowaniu dużych przeszkleń od strony południowo-wschodniej do południowo-zachodniej apartamenty są jasne i słoneczne, zaś budynki mieszkalne rozmieszczono tak by z każdego apartamentu podziwiać jezioro, port oraz wejście do kanału.
Naturalnym przedłużeniem mieszkań na parterze są duże ogródki wychodzące w kierunku wody. Na wyższych kondygnacjach przewidziane są przestronne tarasy, a wybrane apartamenty posiadają dodatkowe udogodnienia takie jak wyposażenie salonu w kominek czy taras na dachu.
Do dyspozycji mieszkańców jest wewnętrzny port jachtowy i liczne tereny rekreacyjne: boiska sportowe, plaża oraz ścieżka rowerowa. Dla najmłodszych mieszkańców osiedla przewidziane są atrakcyjne place zabaw. Zaaranżowane tereny zielone, promenada wzdłuż nabrzeża oraz wydzielone miejsca do grillowania zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu.
Na terenie przyległym do inwestycji powstanie restauracja, beach-bar, oraz strefa wypoczynkowa: SPA, siłownia i sala konferencyjno klubowa. Wysoko rozwinięta infrastruktura osiedla i liczne udogodnienia sprawiają, że Nautica Resort to miejsce nie znajdujące swojego odpowiednika na Mazurach.
Nautica Resort to także miejsce dla Twojego jachtu i możliwość jego cumowania w nowoczesnej przystani, bezpośrednio przy apartamencie. Port będzie oferował obsługę bosmanatu, slipowanie i zimowanie łodzi.
Nautica Resort może być Twoim przesiąkniętym pozytywnymi emocjami domem nad jeziorem lub bezpieczna inwestycja na wynajem.

 

 

Kategoria: Inne
Powrót