Członek stowarzyszenia

 

Lista wystawców

Nautica Boats Service Sp. Z O.O.
Biuro Ekomarina Giżycko
Ul. Dąbrowskiego 14
e-mail: 
www.nauticaboatsservice.pl

 

Jesteśmy wiodącym dystrybutorem marki Bayliner w Polsce. Sprzedajemy nowe łodzie motorowe - produkowane w Polsce. Naszym partnerem strategicznym jest stocznia jachtowa Ślepsk - uznany producent łodzi motorowych światowych marek m.in. Bayliner. Wykorzystując swoje ponad dwudziestoletnie szkutnicze doświadczenie, tworzy ona jachty i łodzie motorowe najwyższej jakości. Gwarantujemy profesjonalną obsługę posprzedażową oraz serwis.

Łódź Motorowa Bayliner VR4E

Bayliner VR4E to 7 osobowa łódź z silnikiem 4,5 MPI 200HP do rekreacyjnego pływania. Łatwa w obsłudze, w transporcie i przechowywaniu jednostka. Wygodne i szerokie kanapy dziobowe i rufowe z opcjami dodatkowych wypełnień tworzą atrakcyjne miejsce do wypoczynku, Pod kanapami pojemne bakisty. Owiewka z otwieraną sekcją środkową, komfortowy fotel sternika z regulacją siedziska, schowki na klucze i okulary oraz różne opcje siedzeń na rufie tworzą spójną całość łodzi i zapewniają udany wypoczynek dla Ciebie i twoich przyjaciół. Idealna łódź do uprawiania sportów wodnych.

cena od € 27 780,00

Łódź Motorowa Bayliner VR6COE

Bayliner VR6COE to nowa łódź kabinowa w rodzinie popularnych i lubianych przez klientów jednostek z serii VR. Łączy w sobie wyrazisty styl i maksymalizację przestrzeni. W przytulnej kabinie znajduje się innowacyjna nakładka a'la antresola, dzięki której wygodnie mieści się w niej czteroosobowa rodzina. Drzwi kabiny stanowią schodki ułatwiające dostęp na pokład dziobowy, gdzie możemy zrelaksować się na dwóch materacach słonecznych z regulowanym oparciem.

Powiększona o nowe materace przestrzeń w kokpicie, opcjonalna zabudowa kuchenna z płytką, lodówką i zlewem oraz

duża i wygodna kabina z opcjonalną zabudowaną toaletą sprawi, że spędzanie czasu z rodziną jest łatwe, wygodne i

przyjemne.

cena od € 28 260,00

Łódź Motorowa Bayliner VR5E

Bayliner VR5E to 8 osobowa łódź z silnikiem 4,5 MPI 200HP do rekreacyjnego pływania. Łatwa w obsłudze, w transporcie i przechowywaniu jednostka. Wygodne i szerokie kanapy dziobowe i rufowe z opcjami dodatkowych wypełnień tworzą atrakcyjne miejsce do wypoczynku, Pod kanapami pojemne bakisty. Owiewka z otwieraną sekcją środkową, komfortowy fotel sternika z regulacją siedziska, schowki na klucze i okulary oraz różne opcje siedzeń na rufie tworzą spójną całość łodzi i zapewniają udany wypoczynek dla Ciebie i twoich przyjaciół. Idealna łódź do uprawiania sportów wodnych.

cena od € 26 470,00

Kategoria: Sprzęt motorowodny (łodzie, pontony, skutery)
Powrót