Lista wystawców

Meadow Group Polska Sp. z o. o. Sp. K.

02-963 Warszawa, ul. Vogla 2
tel. (+48 22) 832 31 75

e-mail:
www.meadowgroup.pl

 

Od 1999r. wyłączny importer i dystrybutor na Polskę minibasenów SPA z hydromasażem oraz basenów z przeciwprądem wody  SWIM SPA (zwanego również bieżnią pływacką) renomowanej kanadyjskiej marki Hydropool . SWIM SPA  - BĄDŹ NA FALI!

 

SWIM SPA

SWIM SPA to termalne baseny do pływania! Innowacyjne rozwiązanie do Państwa domu, ogrodu, pokoju kąpielowego czy przydomowej przestrzeni SPA.

SWIM SPA to:

  • basen z funkcją hydromasażu;
  • bieżnia pływacka, w której również możesz wypocząć;
  • trening, pływanie, masaż i relaks w jednym;
  • basen z regulowaną falą;
  • innowacyjny system przepływu wody, który generuje prąd wodny z możliwością regulowania mocy.

Swim SPA posiada unikatowy system ciśnieniowej podwójnej filtracji wody wraz z oczyszczaniem dna i powierzchni wody co czyni basen bezobsługowym, ponadto zapewnia niskie koszty eksploatacji i łatwość codziennego użytku.

Panel sterowania niezwykle prosty w obsłudze sam reguluje pracę pomp, temperaturę, oświetlenie oraz cykle filtracji, co pozwala korzystać z urządzenia w każdej chwili, kiedy tylko przyjdzie Państwu na to ochota. Nie wymaga budowy dodatkowego zadaszenia ani stacji uzdatniania wody, a dzięki innowacyjnemu systemowi termoizolacji koszty eksploatacji w porównaniu z basenem tradycyjnym są znacznie niższe.

W takim basenie można ponadto ćwiczyć aqua aerobik i korzystać z dodatkowych akcesoriów takich jak wiosła, gumy czy zestaw do siatkówki. Z kolei osoby, które chcą jedynie odpocząć i się zrelaksować w podgrzewanej wodzie z pewnością docenią funkcję hydromasażu.

 

MINIBASENY SPA Z HYDROMASAŻEM

Minibasen SPA pozwoli korzystać z dobrodziejstw hydromasażu całej Państwa rodzinie przez cały rok!

Powszechnie wiadomo, że z urządzeń zainstalowanych w pomieszczeniach można korzystać przez cały rok. W przypadku sprzętu zamontowanego na zewnątrz panuje przekonanie,  że na jesień i zimę należy go wyłączyć i zabezpieczyć i czekać cierpliwie na kolejny sezon. Nic bardziej mylnego.

Urządzenia kanadyjskiej marki Hydropool są przystosowane do pracy w warunkach nawet srogich zim i nie trzeba w tym okresie rezygnować z przyjemności kąpieli w ogrodowym basenie czy jacuzzi.

Linia ekskluzywna wanien SPA to przede wszystkim wygoda, hydroterapia, technologia i relaks!

Wygoda – ergonomiczne siedziska, na każdym odpowiednia ilość dysz przeznaczona do różnego rodzaju hydromasażu. Versa Massage to opatentowany przez Hydropool Industries rodzaj masażu wodnego całego ciała począwszy od karku, poprzez barki, górną i dolną część kręgosłupa, aż do stóp!

Hydroterapia – to metoda leczenia bodźcowego za pomocą wody, ciśnienia i temperatury. Wanny z hydromasażem mają możliwość nagrzania wody do nawet 40˚C!

Każde siedzisko ma kontrolowane ciśnienie wody. W zależności od potrzeb możemy prowadzić terapię poprzez: kąpiel perełkową, kąpiel aromatyczną, masaż podwodny, natryski stałe i ruchome.

Technologia – każda wanna SPA z linii ekskluzywnej to jedyne na świecie samooczyszczające minibaseny SPA! Opatentowany system filtracji ciśnieniowej Self Clean Plus to: oczyszczanie dna, oczyszczanie powierzchni wody oraz przefiltrowywanie całej zawartości  wody w zaledwie 15 minut!

Double Thermal Loc – podwójny system termoizolacji wraz ze specjalną, twardą pokrywą o grubości 10 cm pozwala na utrzymanie pożądanej temperatury wody w minibasenie SPA w warunkach zewnętrznych. Quick Drain – czyli automatyczne wypompowywanie wody, bez konieczności instalowania dodatkowych pomp oraz automatyczny dozownik chemii plasują wanny z hydromasażem z serii Luxury w kategorii urządzeń tzw. bezobsługowych!

Relaks – ciepła woda, silny masaż, zapach olejków eterycznych i schłodzony szampan (wbudowany w linii ekskluzywnej pojemnik na lód i szampana) mówią same za siebie…

 

SAUNY I ŁAŹNIE

Można z łatwością zauważyć, że sauny zyskują dzisiaj naprawdę dużą popularność. Oczywiście głównie dlatego, że jest to doskonały sposób na odprężenie, ale również na rozwiązanie wielu kłopotów zdrowotnych. Dlatego właśnie profesjonalne sauny na zamówienie są bardzo ważną częścią naszej ofert. Chcemy zadbać o dobro naszych Klientów, dlatego właśnie stawiamy na najwyższą jakość. Sporządzone projekty saun i wykonywane sauny na zamówienie gwarantują użycie materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu będziecie mogli Państwo cieszyć się w swoim domu chwilą przyjemności i dać również coś pozytywnego swojemu organizmowi.

Łaźnia w naszym domu, może dla każdego z nas oznaczać coś innego. Dlatego naszym priorytetowym zadaniem jest to, aby projekty łaźni były właśnie jak najbardziej spersonalizowane. Musimy zwrócić też szczególną uwagę na to, że najważniejsze dla nas są konsultacje z Klientem. Chcemy, aby nasze projekty łaźni spełniały w stu procentach Państwa oczekiwania. Oczywiście stawiamy również na profesjonalizm. Wykonywane projekty łaźni uwzględniają materiały najwyższej jakości. Ważne są również nowoczesne rozwiązania funkcjonalne, które sukcesywnie wdrażamy do naszych projektów.

Posiadamy w swojej ofercie łaźnie: rzymskie, osmańskie, z aromaterapią, solne, hammam, błotne, caldarium i inne.

 

SPRZĘT FITNESS

Każdy z nas wybierze dla siebie odmienny sposób na aktywne spędzanie czasu wolnego. Dlatego właśnie nasza oferta jest taka szeroka. Sprzęt fitness renomowanej amerykańskiej marki Life Fitness do użytku domowego daje ogromne możliwości na rozwijanie swoich sportowych pasji i osiąganie sukcesów w pracy nad sylwetką.

Sprzęt marki Life Fitness to nie tylko wysokiej klasy wyposażenie dla klubów fitness, ale także wspaniałe dopełnienie przestrzeni SPA i Wellness w Państwa domach. Life Fitness Home łączy najwyższej jakości wykonanie z funkcjonalnością i zastosowaniem najnowszych technologii. Nad projektem i budową urządzeń Life Fitness czuwa zespół wyspecjalizowanych biomechaników, dzięki temu urządzenia te mają świetną amortyzację i są bardzo bezpieczne dla stawów.

Większość sprzętów posiada także nowoczesne konsole zawierające niewyczerpaną wręcz liczbę opcji umożliwiających personalizację treningu i dostosowanie go do potrzeb użytkownika, jak również pakiet rozrywki. Seria produktów do użytku domowego ma równie wysoką jakość jak sprzęty w Twoim ulubionym klubie fitness, są bardzo stabilne, wytrzymałe, bezpieczne i bardzo ciche.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo: sprzęt siłowy, bieżnie, rowery pionowe i poziome, maszyny eliptyczne oraz wioślarze treningowe. Prawdziwym hitem są wodne ergometry wioślarskie Water Rower!

Kategoria: Inne
Powrót