Członek stowarzyszenia

 

Lista wystawców

MAVEST
ul. Kameralna 31
96-100 Skierniewice
tel: 606 751 258
e-mail:
www.mavest.pl

 

MAVEST reprezentuje  w Polsce producentów  wysokiej klasy łodzi sportowych i rekreacyjnych. Są to  katamarany X-Cat, trimarany ASTUS ,  łodzie  FUSION  i  TIWAL Najnowszą  pozycją w ofercie są wspaniałe, klasyczne łodzie motorowe COMITTI.


W trakcie targów Wiatr i Woda 2018 w Warszawie, firma MAVEST na swoim stoisku, zaprezentuje katamaran X-CAT oraz nowy model łodzi żaglowej FUSION.

 

X-Cat to sportowy  katamaran o modułowej konstrukcji, łatwy w transporcie i przechowywaniu, przy zachowaniu doskonałych właściwości nautycznych.

Wyposażony w karbonowy maszt i bom,  pięciometrowy X-Cat jest niezwykle łatwy i przyjemny w prowadzeniu a przy tym bardzo bezpieczny. Gwarantuje to między innymi specjalna konstrukcja niezatapialnych pływaków, wykonanych z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego z wewnętrznym wypełnieniem. Konstrukcja pływaków eliminuje konieczność posiadania miecza co sprawia że żegluga na płytkich wodach jest bardziej bezpieczna i gwarantuje łatwość slipowania prosto z plaży.

Zaletą X-Cat konstrukcji, jest prosty i szybki montaż bez użycia narzędzi.

X-Cat z łatwością może być transportowany na dachu samochodu osobowego a przechować go można nawet na „półce” w garażu.

Katamaran X-cat występuje nie tylko w wersji żaglowej ale również jako łódź wiosłowa po zamontowaniu zestawu wioseł typu RowMotion lub RowVista oraz łódź motorowa po zamontowaniu silnika.


 

 

Łodzie FUSION to propozycja  dla początkujących żeglarzy jak również tych bardzo zaawansowanych.
W zależności od kompletacji sprawdzi się jako mała rodzinna żaglówka jak również bardzo szybka konstrukcja regatowa. Dużą zaletą jest możliwość rozbudowania najprostszej wersji o kolejne elementy podnoszące stopień zaawansowania.
Fusion stanowi doskonałą propozycję dla klubów i szkół żeglarskich.


Łódka wykonana z polietylenu w technologii trójwarstwowej jest bardzo bezpieczna i odporna na uszkodzenia.  
Nowoczesny kształt, doskonała jakość, wysokiej klasy osprzęt  a przede wszystkim bardzo dobre właściwości nautyczne, dają każdemu żeglarzowi wiele radości i satysfakcji.

W zależności od kompletacji łódka występuje w czterech podstawowych opcjach:
1 .FUSION – grot
2. FUSION PLUS – grot + fok
3. FUSION PRO – grot z listwami + fok
4. FUSION PRO GEN – grot z listwami + fok + genaker

Dodatkowo lista wyposażenia opcjonalnego pozwala na uzupełnienie zestawu o wybrane akcesoria. Łódka jest bardzo łatwa w transporcie, składany maszt i niewielka waga, pozwalają na transport na dachu samochodu osobowego.

FUSION  ma długość 3,6m szerokość 1,45m i waży 62 kg.
Grot - 5,25 lub 6,45 m2 w zależności od wersji
Fok – 1,75 m2
Genaker – 7m2
Ilość osób – od 1 do 3

 

Kategoria: Jachty i łodzie żaglowe, katamarany
Powrót

Newsletter