Lista wystawców

MASTERVOLT POLSKA
00-695 Warszawa, ul. Nowogrodzka 50
tel.: (+48 22) 11 20 100
tel.: (+48) 531 066 829
e-mail:
www.mastervoltpolska.pl

Dostarczamy produkty grupy:  www.powerprodllc.com
www.ancorproducts.com - kable, osprzęt, NMEA2000
www.bepmarine.com - systemy dystrybucji DC
www.bluesea.com - systemy dystrybucji DC, przełączniki baterii..
www.czone.net - cyfrowe systemy kontroli i sterowania
www.lencomarine.com - trymklapy, podnośniki i siłowniki el.
www.marinco.com - osprzęt i wyposażenie elektryczne
www.mastervolt.com - innowacyjne, autonomiczne i w pełni zintegrowane systemy zasilania
www.promariner.com - ładowarki, inwertery

MASTERVOLT
Mastervolt to innowacyjna i wiodąca w swojej branży firma z autonomicznymi rozwiązaniami energetycznymi. Jako specjaliści w zakresie zarządzania, przetwarzania i magazynowania energii elektrycznej, oferujemy szeroką gamę produktów w zakresie mocy od 300 do 40000 watów. Rozwiązania elektryczne Mastervolt są szeroko stosowane w wymagających rynkach, takich jak: morski, motoryzacyjny, solarny, przemysłowy. Mastervolt zajmuje się rozwijaniem, produkcją i dystrybucją wysokiej jakości systemów elektrotechnicznych w celu dostarczania niezależnych źródeł energii. Wśród oferowanych produktów znajdują się baterie magazynujące, generatory, ładowarki, transformatory, inwertery, panele wyświetlaczy, cyfrowe tablice rozdzielcze, elektryczne sterowanie, okablowanie oraz w pełni zintegrowane systemy.


Nowy akumulator Li- ion  MLI-E 12/1200

Poza typowymi właściwościami akumulatorów Li-Ion takich jak oszczędność do 70% w przestrzeni i wadze, ładowanie akumulatora w mniej niż godzinę, oraz wielokrotności cykli ładowania i rozładowywania (do 5000 cykli) akumulatory MLI-E cechuje zintegrowany system zarządzania akumulatorem, w tym odłącznik bezpieczeństwa, który chroni go przed głębokim rozładowaniem, przeładowaniem i przegrzaniem. Eliminacja potrzeby zewnętrznego przekaźnika bezpieczeństwa oznacza, że MLI jest bardzo łatwy w instalacji.

MLI-E posiada również zintegrowany monitoring akumulatora, który dostarcza szczegółowych informacji na temat jego stanu, takich jak napięcie, prąd, temperatura, stan naładowania i pozostały czas.
Komunikacja za pomocą sieci CAN zapewnia bezproblemową integrację z produktami Mastervolt.  Monitorowanie możliwe jest również przez Bluetooth, a wbudowane wskaźniki LED informują o aktualnym stanie baterii.

Cechy:

-Bardzo długa żywotność.
-Szybkie ładowanie i rozładowywanie, całkowicie naładowane w ciągu godziny.
-Zintegrowane monitorowanie akumulatorów zapewnia niezawodne informacje o stanie baterii.
-Komunikacja CAN dla automatycznej, inteligentnej integracji systemu energetycznego.
-Monitorowanie za pomocą aplikacji Bluetooth.
-Szybki montaż i uruchomienie - bezobsługowy.
-Wyjątkowo bezpieczna technologia litowo-jonowa (LiFePO4).

ChargeMaster Plus
ChargeMaster Plus to następna generacja ładowarek, które integrują wiele funkcji w jednym urządzeniu. Dzięki dodatkowym wyjściom ładowania, wbudowanym izolatorom  baterii oraz VSR, ChargeMaster Plus zmniejsza złożoność systemu i koszty.
Zaprojektowany pod kątem wszechstronności, ładuje praktycznie dowolną kombinację trzech akumulatorów w szybki i bezpieczny sposób i działa w dowolnym miejscu na świecie.
BATTERY BEST FRIEND
Dzięki nowej architekturze Battery Best Friend, ChargeMaster Plus może ładować wiele różnych rodzajów, wielkości i napięć akumulatorów. Wszystkie akumulatory są ładowane wieloetapowo, bardzo szybko i bezpiecznie. Dzięki zastosowaniu trybu rewitalizacji, całkowicie rozładowany akumulator zostanie ożywiony.
Podłączenie alternatora pod inteligentne wyjście/wejście pozwala ładować wszystkie akumulatory podczas podróży.
PROSTOTA SYSTEMU
ChargeMaster Plus wyświetla fazę ładowania wszystkich trzech wyjść. Zintegrowany VSR eliminuje potrzebę stosowania dodatkowych separatorów baterii i zapewnia, że energia z alternatora w całości kierowana jest do akumulatorów.
System oparty na CAN MasterBus umożliwia komunikację ładowarki z wyświetlaczami, bocznikami i systemami zasilania, w tym standardami komunikacji, takimi jak CZone®, NMEA i CANopen. ChargeMaster Plus może działać jako zasilacz dla delikatnego sprzętu komunikacyjnego lub podczas budowy łodzi.


The Czone™
CZone oferuje systemy cyfrowej kontroli i monitoringu. Zastosowanie produktów Czone pozwala znacznie uprościć instalację systemów elektronicznych dzięki zamianie skomplikowanych i nieporęcznych przewodów na panele przełączników i bezpieczników. Systemy łączy się przewodami NMEA 2000. Zapewnia komfort użytkowania, oraz inteligentne i automatyczne rozwiązanie.
CZone nie tylko redukuje ilość wymaganego okablowania, ale także integruje wiele pojedynczych komponentów w jeden intuicyjny system. System można w prosty sposób rozbudowywać, dodając kolejne moduły. Zastosowanie standardów NMEA 2000 pozwala  współdzielić pewne funkcje monitoringu z innymi ekranami zgodnymi z NMEA 2000. Zastosowanie MasterBus Bridge daje możliwość połączenia całego systemu zasilania, sterowania odbiornikami, nawigację oraz pozostałe komponenty w jeden interaktywny system.


Lenco Marine

Lenco Marine jest prawdziwym liderem branży żeglugowej i żeglarskiej - produkując nie tylko trymklapy, ale również elektryczne siłowniki, podnośniki, przełączniki i nowy system automatycznego poziomowania łodzi (Auto Glide). Posiadając wiedzę z zakresu inżynierii elektrycznej oraz inżynierii morskiej Lenco Marine produkuje wszystkie swoje produkty od 1986 roku, aby użytkownicy mogli czerpać radość z żeglugi oraz uczynić swoje rejsy bezpiecznymi i bezawaryjnymi. Zatem nie jest zaskoczeniem, że produkty Lenco Marine posiadają wszystkie zaawansowane funkcje, które można oczekiwać od jednej z najszybciej rozwijających się prywatnych firm w Stanach Zjednoczonych. "We make the best boats better!"


Trymklapy:

- Szybszy i bezpieczniejszy rejs
- Idealne dla łodzi od 4,3m do 24,4m
- Redukcja zużycia paliwa
- Krótki czas montażu
- Szeroki zakres klap trymujących
- Niezawodna konstrukcja
- Nierdzewne płyty trymujące
- Wodoodporne złącza Deutsch
 

Kategoria: Instrumenty nawigacyjne i elektronika jachtowa
Powrót