Lista wystawców

MARCO MARINE sp. z o.o.
ul. Przestrzenna 11
70-800 Szczecin

tel. 91 42 30 225
fax 91 422 99 37


www.marcomarine.pl
www.tohatsu.pl
 

Firma Marco Marine powstała w 1988 roku. Od momentu powstania zajmujemy się dostawą wyposażenia do budowy jachtów i motorówek zarówno dla stoczni jak i odbiorców indywidualnych.

Jesteśmy przedstawicielem takich firm jak:  VOLVO-PENTA – silniki stacjonarne, TOHATSU – silniki zaburtowe, SEATAR SOLUTIONS – hydrauliczne i mechaniczne systemy sterowania do łodzi, SPX FLOW – pompy, wentylatory, bojlery , WALLAS – kuchenki i nagrzewnice, VITRIFRIGO – lodówki i klimatyzacje; WATSKI – wyposażenie do łodzi i motorówek.

VOLVO PENTA EASY CONNECT – umożliwia łatwy dostęp z urządzeń mobilnych do monitorowania parametrów pracy silnika, łodzi i trasy.

Umożliwia wysłanie kodów błędów informujących o nieprawidłowej pracy silnika bezpośrednio do serwisu.

 

OPTIMUS EPS -  elektroniczno - hydrauliczny system sterowania do łodzi, poprawiający manewrowość,

dający możliwość dostosowania układu sterowania do indywidualnych potrzeb sternika, umożliwia regulację oporu oraz ilości obrotów kierownicy,

zamontowania autopilota bez montażu dodatkowej pompy, indywidualnie ustalić położenie silników w instalacjach wielosilnikowych.

Można go rozbudować do systemu Optimus 360 pozwalającego za pomocą joysticka poruszać łodzią nie tylko do przodu i do tyłu, ale także na boki.

Wallas Viking Combi – nagrzewnica przeznaczona głównie do łodzi z silnikami zaburtowymi umożliwiająca zarówno ogrzewanie powietrza jak i zasobnika ciepłej wody.

Kompaktowe wymiary, wentylatory z możliwością regulacji prędkości obrotowej,

nowy panel pozwalający na połączenie przez Bluetooth / WiFi, pozwalają na dostosowanie urządzenia do potrzeb użytkownika.


 

Kategoria: Materiały do budowy, remontów i konserwacji
Powrót