Lista wystawców

Kaczyńskiinwestycje OSADA TAJTY

ul. Bielawska 36B/42
05-520 Konstancin-Jeziorna
Tel. +48 605160016

www.kaczynskiinwestycje.pl

 

Kaczyński Inwestycje oferuje wyjątkowe nieruchomości na Mazurach, z linią brzegową na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

Jesteś inwestorem? Szukasz działki pod hotel, osiedle, restaurację, port? Skontaktuj się z nami. Od 20 lat inwestujemy w wielohektarowe działki, zapraszamy do współpracy

Szukasz dla siebie domu i działki blisko natury, w otoczeniu lasów i jezior,  gdzie możesz odetchnąć pełną piersią? Ucieczki od smogu i zgiełku wielkiego miasta? Mamy działki gotowe do zabudowy Twoim wymarzonym domem, z własną plażą i pomostem, w przystępnych cenach.
 

Zainwestuj w działki z własną linią brzegową jezior na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich! Proponujemy wyjątkowe nieruchomości, m.in.: zabytkowy pałac w otoczeniu trzech jezior i planowanego pola golfowego; działkę pod osiedle domów jednorodzinnych, hotel, restaurację i duży port, wielohektarowe działki nad największymi jeziorami WJM.Dom i działka dla siebie:

Odwiedź naszą stronę www.osadatajty.pl Znajdziesz tam ofertę gotowych do zabudowy działek pod domy rekreacyjne lub pensjonaty, w przystępnych cenach, z własną plażą i pomostem. Kameralny zespół 7 działek rekreacyjnych i 2 pensjonatowych (w tym – 1 ha z 50 m własnej linii brzegowej).

 

Pruski Jar

Teren inwestycyjny o pow. 7ha z pozwoleniami na budowę i Planem Zagospodarowania Przestrzennego – działki budowlane.

Zachęcamy do kontaktu inwestorów zainteresowanych nabyciem całości lub części terenu lub wspólną inwestycją w działkę z przeznaczeniem na: hotel (ok. 150 pokoi),  wolnostojącą restaurację nad jez. Kisajno,  20 domów,  budynki apartamentowe,  port na kilkadziesiąt jednostek (na spokojnym, osłoniętym jeziorze Popówka, połączonym kanałem z jez. Kisajno na szlaku WJM)

Osiedle „Pruski Jar” zaprojektowane zostało w samym sercu Mazur. Dziewiczy teren otoczony jest lasem, a wewnętrzne jezioro skomunikowane jest ze szlakiem Wielkich Jezior Mazurskich. Osiedle znajduje się w granicach miasta Giżycka, dużego miasta powiatowego, z bogatą, całoroczną infrastrukturą turystyczną, restauracjami i usługami (m.in. renomowanym szpitalem).

www.pruskijar.pl

 

Pałac Okowizna


 

Zabytkowy neobarokowy pałac z parkiem z we wsi Okowizna (Numeiten).

Pałac z przełomu XIX i XX wieku, park o pow. ponad 3ha.

Nieruchomość położona pomiędzy trzema jeziorami: Święcajty, Harsz i Lemięt. W okolicy planowana jest budowa pola golfowego z infrastrukturą towarzyszącą.

Pałac został przebudowany w latach 1918-1921, a następnie częściowo wyremontowany po roku 2000.

Pałac i park ze starodrzewem są zabytkami i objęte są ochroną prawną. Pałac posiada dokumentację pozwalającą na przystosowanie jako obiekt  hotelowy.

Opcja dokupienia działki budowlanej o pow. 1,8ha.

www.palacokowizna.pl
 

Osada Łabapa 

Działki inwestycyjne o łącznej powierzchni 12ha, ok. 2 km od najsłynniejszego portu mazurskiego w Sztynorcie. Przepiękny widok w stronę południową, na 5 jezior (Łabap, Dobskie, Dargin, Kisajno, Niegocin).

www.osadalabapa.pl
 

Osada Kietlice


 

Działka inwestycyjna o pow. 26ha, nad jez. Mamry. Wzgórze położone pomiędzy słynnym portem i pałacem w Sztynorcie a kompleksem bunkrów w Mamerkach.

www.osadakietlice.pl
 

Osada Miłki
Działka inwestycyjna o pow. 10ha, nad jez. Buwełno (połączone z jez. Niegocin; przyszły szlak Śniardwy-Niegocin).

 

Kategoria: Inne
Powrót