Członek stowarzyszenia

 

Lista wystawców

Prezentujemy Państwu nasz najnowszy model Katamaranu  :

Holiday Boat Sun Deck 39-4 Limited Gold Edition


Jest to pierwsza Łódź - Katamaran pasażerki o długości 12 m z certyfikatem bezpieczeństwa”CE" na 47 osób z dopuszczonym pokładem słonecznym dla 20 osób.


Po raz pierwszy zastosowaliśmy pływak o wysokości 95 cm , który ma dwa razy większą wyporność niż poprzednio stosowane.

Dzięki czemu przy dodatkowemu poszerzeniu pokładu bez problemu możemy wykonywać rejsy po strefie przybrzeżnej morskiej. 

Nasz najnowszy design spełni oczekiwania każdego z najbardziej wymagających gości.

Katamaran wyposażony został w nowej generacji ogrzewanie o mocy 9 KW z funkcją grzania także tylnej części kabiny.

Ponad to na pokładzie zainstalowana została klimatyzacja ,która przy każdej temperaturze jest w stanie schłodzić wnętrze do 15 stopni C.

Prowadzenie  i nawigacja katamaranu jeszcze nigdy nie była tak komfortowa i bezpieczna. Prowadzący statek ma stały podgląd cztery kamery zainstalowane na zewnątrz i wewnątrz jednostki.

Na pulpicie sterowniczym znalazł się dotykowy wyświetlacz z GPS , radiem ,odtwarzaczem muzyki i całym dostępnym sklepem z aplikacjami Android oraz kamerą cofania śledzącą kierunek ,w którym będziemy się poruszać.

Po raz pierwszy na wyposażeniu znalazły się czujniki parkowania z dedykowanym wyświetlaczem i odległościomierzem, które gwarantują nam bezbłędne i w 100 %

bezpieczne cofanie nawet przy utrudnionych warunkach jakie stwarzają na pokładzie pasażerowie.

Manewry w porcie ułatwia nam także bardzo wydajny ster strumieniowy.

Katamaran napędzany jest teraz nową ,jeszcze mocniejszą jednostka napędowa marki Suzuki o mocy 200 KM.

Mamy także możliwość wykonania katamaranu z napędem elektrycznym ,hybrydowym , diesel ze śrubą lub napędem strugo-wodnym.

Także śruba napędowa, którą użyliśmy po raz pierwszy ,pozwala na znaczną redukcję kosztów eksploatacji zmniejszając jednocześnie czas reakcji statku na polecenia prowadzącego.

W odróżnieniu od poprzednio stosowanego trzypłatowego pędnika o skoku 19" ,tym razem użyliśmy pędnika czteropłatowego ze skokiem 28”.

Zadbaliśmy również  o zupełnie nowe i jeszcze wyższej jakości nagłośnienie firmy APART wsparte wzmacniaczem firmy GRUNCH serii marine .

Nowe głośniki w systemie  8 +1 sobwoofer przenoszą teraz znacznie szersze pasmo dźwięku

Prawie dwu krotnie większa powierzchnia membrany zastosowanych głośników oraz dodatkowe głośnik wysoko tonowe odtwarzają dużo bardziej realistyczny i krystaliczny dźwięk w niesamowicie przestrzennym wydaniu.

Dodatkowo zainstalowaliśmy profesjonalne oświetlenie led z laserami reagującymi na dźwięk.

Każdy z gości w czasie rejsu ma możliwość podłączenia się do systemu nagłośnieniowego za pomocą komunikacji bezprzewodowej Bluetooth .

Kanapy posiadają ładowarki USB do naładowania każdego sprzętu elektronicznego.

Użyliśmy specjalnych szyb z tłumieniem dźwięku, tak żeby nocne eskapady nie stanowiły problemu dla innych użytkowników jednostek pływających.

Uwagę Państwa za pewne zwróci na siebie limitowana wersja wykończenia wnętrza w kolorze złotym w połączeniu z drewnem TEAK.

Specjalny efekt wizualny jaki znajdą Państwo  w toalecie ,zamienia to nie wielkie pomieszczenie w wyjątkowo przestrzenne i wyjątkowo pomysłowo skonstruowane miejsce.

Cały katamaran wykonany został z wyjątkowo wielką precyzją i starannością.

Jedno pozostało nie zmienne ….

Jakość , niezawodność i lata doświadczeń jakie za nami stoją .

Dzięki naszemu katamaranowi odkryjesz sposób na dokonały biznes połączony ze świetną zabawą i spełnisz swoje największe marzenia.

Zapraszamy na niespotykaną przygodę firmowaną marką Holiday Boat.


 Kategoria: Czartery
Powrót