Lista wystawców

GLOBTECHNIC
84-300 Lębork, ul. Wyczółkowskiego 1
tel.: +48 61 279 44 55
fax: +48 61 279 44 56
e-mail:
www.globtechnic.pl

 

MULTIFLEX
Multiflex jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w produkcji i dystrybucji produktów z zakresu układów sterowania mechanicznego i hydraulicznego. W swojej ofercie posiadają również kierownice, manetki, rolki do przyczep oraz amortyzatory cumy. Wysoką jakość produktów zapewniają zakłady produkcyjne, które posiadają certyfikat ISO / TS 16949: 2009 i są wyposażone w najnowocześniejsze systemy oraz podlegają restrykcyjnej kontroli jakości.
 

Zestawy sterowania hydraulicznego dla silników zaburtowych i płetw sterowych
W ramach marki MultiSteer, Multiflex produkuje szeroki asortyment układów sterowania hydraulicznego dla silników zaburtowych i płetw sterowych stosowanych na jachtach, łodziach rekreacyjnych i profesjonalnych.

Układy sterowania hydraulicznego MultiSteer są wynikiem wielu lat projektowania i testowania, co dało początek linii produktów opartej na rzetelnym stanie wiedzy.

Układy sterowania hydraulicznego MultiSteer posiadają 2-letnią gwarancję.

Z łatwością można wybrać najwłaściwszy układ dla łodzi z najbardziej wszechstronnego asortymentu dostępnego na rynku z gwarancją niezawodności, innowacyjności i perfekcyjnej technologii.

Standardowe zestawy sterowania hydraulicznego do płetw sterowych 

Zestawy hydraulicznego sterowania silnikiem zaburtowym


Układ sterowania mechanicznego

Układ sterowania mechanicznego to zestaw komponentów mechanicznych używanych do sterowania łodzią. Multiflex produkuje asortyment obrotowych/planetarnych układów sterowania mechanicznego, które pozwalają użytkownikowi końcowemu wybrać układ zgodnie z jego wymaganiami.

Kierownice

Kierownice standardowe

Cechy

 • Wykonane z tworzywa technicznego o wysokiej wytrzymałości
 • Wbudowana piasta
 • Trzy wzory ramion
 • Pasują do wszystkich standardowych sterów morskich z wałem stożkowym ¾''

 

Kierownice sportowe
Cechy

 • Wykonane z poliuretanu z aluminiowym wzmocnieniem
 • Dostarczane z piastą
 • Trzy wzory ramion
 • Pasują do wszystkich standardowych sterów morskich z wałem stożkowym ¾''

 

Kierownice ze stali nierdzewnej

Cechy

 • Wykonane ze stali nierdzewnej AISI 316
 • Dostarczane z piastą
 • Pięć ramion
 • Pasują do wszystkich standardowych sterów morskich z wałem stożkowym ¾''


 

Sterociągi i cięgna typu Edge
Cechy:

 • Specjalnyy przewód typu Edge
 • Poprawiona wydajność
 • Minimalne tarcie
 • Uszczelki kołnierzowe o zmniejszonym tarciu
 • Promień zgięcia przewodu
   

Manetki

Manetki nawierzchniowe i boczne pozwalają na komfortowe sterowanie silnikiem

Przewody PCV dla skuterów wodnych

Multiflex produkuje bardzo wysokiej jakości przewody sterowania, przepustu, dławika, rewersu i redukcji dla większości modeli skuterów wodnych. Cięgna są wykonane ze stali nierdzewnej, otulina wewnętrznie smarowana o bardzo wysokiej wytrzymałości, złącza typu OEM.
 

Rolki poliuretanowe

Multiflex oferuje wyczerpujący asortyment produktów PU dla przyczep do łodzi. Zaprojektowane z najlepszej jakości surowców, gwarantują doskonałą relację miedzy ceną a jakością.
 

Rolki gumowe do przyczep do łodzi

Multiflex oferuje wyczerpujący asortyment rolek gumowych dla przyczep do łodzi. Zaprojektowane i wykonane z najlepszej jakości surowców, gwarantują relację miedzy ceną, a jakością.

 

VICTRON ENERGY

Victron Energy to innowacyjna i wiodąca w swojej branży firma z autonomicznymi rozwiązaniami energetycznymi. Jako specjaliści w zakresie zarządzania, przetwarzania i magazynowania energii elektrycznej, oferuje szeroką gamę produktów jak przetwornice, ładowarki, solarne regulatory ładowania, monitory baterii, sterowniki akumulatory i inne komponenty niezbędne w autonomicznym systemie zasilania. Rozwiązania elektryczne Victron Energy są szeroko stosowane w wymagających rynkach, takich jak: morski, motoryzacyjny, solarny, przemysłowy. Victron zajmuje się rozwijaniem, produkcją i dystrybucją wysokiej jakości systemów elektrotechnicznych w celu dostarczania niezależnych źródeł energii.
 

VENUS GX - Jeszcze więcej możliwości

Venus GX - panel do monitorowania, sterowania i kontroli pracy urządzeń.

Venus GX umożliwia intuicyjne sterowanie, monitorowanie i konfigurację wszystkich systemów zasilania Victron, zarówno systemów ESS, wyspowych Off-grid, jaki i systemów w rozwiązaniach mobilnych. Lista możliwych do podłączenia produktów firmy Victron jest niewyczerpana: przetwornice Phoenix, urządzenia Multi, Quattro, ładowarki słoneczne MPPT, monitory baterii BMV, urządzenia Lynx Ion + Shunt, akumulatory Li-ion i więcej.

 

Portal internetowy VRM
Wszystkie odczyty są przekazywane do naszej darmowej witryny monitorującej: portalu VRM Online.

Aby zapoznać się z jej działaniem, można wypróbować wersję demonstracyjną na stronie https://vrm.victronenergy.com

 

Automatyczne uruchamianie/wyłączanie agregatu prądotwórczego
Układ uruchamiania/wyłączania z możliwością dokładnego dostosowania do własnych potrzeb. Możliwość sprawdzania stanu naładowania, napięcia, obciążenia i innych parametrów. Definiowanie specjalnego zestawu zasad dla okresów spokoju oraz opcjonalne, comiesięczne uruchomienia próbne.

 

Serce systemu ESS — systemu magazynowania energii
Venus GX pełni funkcję menedżera energii w systemie ESS. Więcej informacji znajduje się w instrukcji systemu ESS:
https://www.victronenergy.com/live/ess:design-installation-manual


Rejestracja danych
Jeżeli dostępne jest połączenie z Internetem, wszystkie dane są przesyłane do portalu VRM. Jeżeli połączenie z Internetem nie jest dostępne, wszystkie dane przechowywane są wewnętrznie w urządzeniu Venus GX przez maksymalnie 48 godzin.
Podłączenie karty micro SD lub pamięci USB umożliwia zapisywanie większej ilości danych. Pliki danych można następnie przesłać do portalu VRM lub przetwarzać w trybie offline za pomocą aplikacji VictronConnect na potrzeby analizy

 

 

Silnik elektryczny ePropulsion SPIRIT 1.0

 

SPIRIT 1.0 charakteryzuje się swobodną konstrukcją przekładni i zoptymalizowaną konstrukcją silnika. Wysokiej jakości bezszczotkowy silnik prądu stałego o maksymalnej sprawności 90% pomaga SPIRIT 1.0 osiągnąć ogólną sprawność ponad 50%. Bez skrzyni biegów ten elektryczny silnik zaburtowy będzie znacznie mniejszy, oraz bardzo cichy (max. 60 dB). Zaoszczędzi kłopotów konserwacyjnych, które często niepokoją właścicieli silników zaburtowych.

Silnik elektryczny o mocy 1KW jest porównywany jest do silników zaburtowych benzynowych o mocy 2HP. Idealny silnik do małych i dużych łodzi, pontonów.
Ze zintegrowanym dużej pojemności akumulatorem Li-Po, SPIRIT1.0 zapewnia bardzo długi czas pływania.
Składana  konstrukcja sprawia, że silnik jest lekki oraz wygodny do przenoszenia.

Regulowany kąt nachylenia rumpla ułatwia sterowanie silnikiem.

Pojemna bateria o pojemności 1017 Wh pozwala na przepłynięcie nawet 59 km!!

Silnik wyposażony jest w wyświetlacz LCD, który informuje o parametrach takich jak napięcie akumulatora, pozostała pojemność baterii, czy pozostały czas pracy do wyczerpania akumulatora.
Silnik spełnia również normę szczelności IP67, wszystkie elektroniczne miejsca zostały odpowiednio uszczelnione.
 

GOLIGHT

Golight to pionier w dziedzinie oświetlenia – szperaczy. W swoich produktach wykorzystują żarówki halogenowe i HID, LED i wyznaczają standard w dziedzinie oświetlenia zdalnie sterowanego. Szperacze Golight są stosowane na całym świecie w wielu dziedzinach począwszy od MATV w Afganistanie po pługi śnieżne na Alasce. Golight nie stoi w miejscu i cały czas patrzy w przyszłość, wykorzystuje innowacje w branży oświetleniowej, projektuje i wytwarza produkty najwyższej jakości na rynku.

  

WEMA

Wema producent wysokiej jakości czujników pomiarowych, zegarów oraz wskaźników kierowanych do coraz większej liczby branż i rynków. Firma powstała w 1986r, a wiele produktów, które zostały wyprodukowane na samym początku są nadal używane do dzisiaj. Z biegiem lat Wema zyskała globalną reputację i wielu producentów łodzi i silników do łodzi na całym świecie instaluje produkty jako standardowe wyposażenie ceniąc sobie jakość i niezawodność oferowanych produktów.

  

 

ORBITRADE

Orbitrade od ponad 30 lat jest specjalistą w zakresie części zamiennych do silników Volvo Penta oraz Yanmar. Dostarcza kompletne zestawy serwisowe, wirniki, filtry, anody, pasy napędowe, zestawy mieszkowe i wiele więcej. Gama produktów Orbitrade Marine ciągle rośnie i z roku na rok oferuje coraz więcej produktów.

BLUE SEA SYSTEMS

Blue Sea jest Amerykańskim producentem wysokiej jakości rozwiązań elektronicznych i elektrotechnicznych przeznaczonych do użytku w trudnym środowisku morskim. Każdy zaprojektowany przez BBS produkt spełnia dokładne specyfikacje wydajności i doskonale sprawdza się w ekstremalnych warunkach na morzu i lądzie. Zakres produktów obejmuje m. in. ochronę obwodów, zarządzanie bateriami, dystrybucję zasilania DC, panele wodoodporne, rozdzielnice elektryczne, akcesoria monitoringu cieczy i gazu oraz przełączeniki cyfrowe (digital switching).

 

Kategoria: Instrumenty nawigacyjne i elektronika jachtowa, Materiały do budowy, remontów i konserwacji, Sprzęt i akcesoria żeglarskie
Powrót