Lista wystawców

GDYŃSKIE CENTRUM SPORTU

ul. Olimpijska 5/9
81-538 Gdynia
tel. (+48 58) 622-11-64
fax: (+48 58) 622-35-74
e-mail:
www.gdyniasport.pl

Gdyńskie Centrum Sportu to instytucja, która realizuje jedną z najważniejszych misji każdego nowoczesnego Miasta – stwarza warunki do rozwoju sportowej aktywności mieszkańców Gdyni.

Jednostka zarządza najważniejszymi obiektami sportowymi w mieście, w tym przystanią jachtową. Marina Gdynia posiada 260 miejsc cumowniczych z dostępem do wody i prądu, a świetnie przygotowana infrastruktura sprzyja zainteresowaniu żeglarzy. Gdyńska marina spełnia wysokie standardy ekologiczne. Jest zapleczem do rozgrywania wielu imprez żeglarskich na poziomie europejskim i światowym (m.in. Volvo Gdynia Sailing Days oraz Targi Wiatr i Woda). Jej niewątpliwym atutem jest położenie w samym centrum miasta. To jeden z najpiękniejszych zakątków Gdyni.

Co więcej, Marina Gdynia w 2005 roku przystąpiła do programu Błękitna Flaga. Od tamtego czasu międzynarodowe ekostandardy są utrzymywane, a przystań co roku otrzymuje certyfikat przyznawany marinom i kąpieliskom działającym zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, które spełniają najwyższe kryteria w zakresie: jakości wody, działań na rzecz edukacji ekologicznej, zarządzania ekologicznego, bezpieczeństwa oraz jakości prowadzonych usług. Dzięki ujednoliconym kryteriom możliwe jest osiągnięcie wspólnego celu, jakim jest ochrona środowiska oraz dbanie o odpowiedzialny rozwój wspólnych obszarów.

Kategoria: Inne, Mariny, przystanie, zimowanie łodzi
Powrót