Lista wystawców

EBERSPAECHER Sp. z o.o.
62-081 Przeźmierowo, Wysogotowo k. Poznania, ul. Okrężna 17
tel.: (+48 61) 81 61 850
e-mail:
www.eberspaecher.pl

Eberspaecher Sp. z o.o. oferuje systemy grzewcze do jachtów i łodzi: ogrzewania powietrzne AIRTRONIC, wodne HYDRONIC oraz wymienniki ciepła. 
Eberspaecher Sp. z o.o. jest generalnym dystrybutorem ogrzewań w Polsce oraz filią Eberspächer Climate Control Systems GmbH & Co. KG.

Eberspaecher Sp. z o.o. offers heating systems for yachts and boats: air heaters Airtronic, water heaters Hydronic and blower heaters.
Eberspaecher Sp. z o.o. it’s a general distributor of heaters in Poland and branch of Eberspächer Climate Control Systems GmbH & Co. KG.

SYSTEMY OGRZEWANIA ŁODZI I JACHTÓW EBERSPÄCHER


AIRTRONIC D4 PLUS 12 V

Ogrzewanie powietrzne Airtronic D4 PLUS firmy Eberspächer to najlepsze rozwiązanie dla łodzi i jachtów. Utrzymuje stabilną temperaturę we wnętrzu i znacznie redukuje wilgotność powietrza. Zapewnia komfortowe warunki wypoczynku na wodzie, również w chłodniejsze dni poza sezonem. Specjalna konstrukcja dmuchawy i duża liczba przepływu pozwalają na uzyskanie większej ilości wylotów ciepłego powietrza niż w standardowym ogrzewaniu powietrznym. Jego zabudowa jest prosta i szybka, zużywa mało paliwa i energii, a koszt jego zakupu i utrzymania jest relatywnie niewielki. Dzięki szerokiej gamie elementów sterujących możliwa jest automatyczna regulacja temperatury w kajucie, a także programowanie czasowe.

 

HYDRONIC S3 – NOWOŚĆ

Ogrzewanie wodne Hydronic S3 to najbardziej zaawansowane technicznie rozwiązanie na rynku. Polecane szczególnie, gdy łódź używana jest często i długo. Dzięki równomiernemu podziałowi ciepła we wszystkich pomieszczeniach, na wodzie można poczuć się jak w domu. Dzięki kompaktowej budowie i niewielkim wymiarom, montaż tego urządzenia możliwy jest nawet w bardzo małych przestrzeniach. Jego nowoczesna konstrukcja pozwala na niski pobór prądu oraz cichą pracę, w porównaniu do innych rozwiązań oferowanych do tej pory na polskim rynku. Ogrzewanie może pracować z istniejącym układem wodnym lub nową instalacją wykorzystującą wymienniki ciepła Eberspächer. Ważna jest również możliwość używania Hydronic S3 w porcie lub na przystani, korzystając z zasilania 230V/50Hz. Dodatkowym ułatwieniem jest włączenie ogrzewania postojowego za pomocą nowej aplikacji EasyStart Web. Usługa ta jest dostępna na każdym smartfonie, komputerze PC oraz jest również kompatybilna ze smartwatchem co usprawni i unowocześni komunikację pomiędzy urządzeniami. Potwierdzeniem jakości produktów Eberspächer jest szereg certyfikatów europejskich oraz dobrze rozwinięta sieć dystrybutorów i serwisów, która zapewnia profesjonalną obsługę na całym świecie.

 

Kategoria: Sprzęt i akcesoria żeglarskie
Powrót