Lista wystawców

Craft Yachts Poland
76-270 Ustka, Niestkowo 32
tel:(+48)739-25-25-25
e-mail:
www.craft-yachts.pl

 

Stocznia zajmuje się produkcją, remontami, przebudowami, jachtów, usługami CNC, spawania, toczenia dla yachtingu - wykonujemy okucia, układy sterowe itp, usługi stolarskie.

Głównym produktem jest jacht motorowy Baltica 660 weekend.

 

Baltica 660 weekend

To rodzinny jacht motorowy ślizgowy przeznaczony do rodzinnego wypoczynku na morzu, jeziorze i wszelkich wodach śródlądowych. Łódź przeznaczona jest dla  4 osobowej rodziny  z noclegiem lub 6 przyjaciół do wypoczynku dziennego  zabawowego.

Szybkość przemieszczania się jest plusem dla osób chcących być w kilku miejscach w krótkim czasie. Projektując jacht dla Państwa, dopełniliśmy wszelkich starań aby stworzyć dokładnie taką łódź jakiej sami byśmy oczekiwali na odpoczynek weekendowy.

Łódź Baltica 660 weekend, ma 4 miejsca noclegowe, 2 na dziobie i 2 w messie po złożeniu stołu, wc morskie, prysznic, kuchnię, szafki, głębokie bakisty na niezbędne rzeczy, messę, TV, oraz materace zewnętrzne, co uprzyjemni wypoczynek na zewnątrz łodzi, stolik zewnętrzny.

Zamocowany podnoszony silnik, pozwoli cumować w bardzo płytkich marinach, lub płytszych wodach jezior.

Prostokreślne kształty jachtu nadają mu nowoczesną bryłę, umieszczenie wszelkich udogodnień na tak niewielkiej łodzi jest bardzo atrakcyjną ofertą. Jacht z powodzeniem może stać się weekendowym domem na wodzie, a po weekendzie bez problemu możemy go zapakować na przyczepę i własnym samochodem zaciągnąć go pod dom, aby na przyszły weekend zaplanować nową wyprawę po nieznanych akwenach razem z Baltica 660 weekend.

 

www.craft-yachts.pl

 

Kategoria: Jachty i łodzie żaglowe, katamarany, Projektowanie jachtów
Powrót