Lista wystawców

Bosfor Sp. z o.o. 

Czarter jachtów, rejsy wakacyjne, szkoleniowe, rodzinne

60-195 Poznań

ul. Fedrusa 12

Tel.: +48 61 660 14 00

Kom. + 48 509 590 366

www.bosforrejsy.pl

 

Bosfor Sp. z o.o. zajmuje się organizacją rejsów i czarterów m.in. w Chorwacji. Firmę Bosfor Sp. z o.o. tworzą ludzie mający ponad 30-letnie doświadczenie w żeglarstwie, którzy pływają z pasją i fantazją. Firma prowadzi legalną działalność turystyczną, co potwierdza dokument touroperatora nadany przez Marszałka Województwa Poznańskiego. Nasze rejsy zawsze się odbywają – bez względu na liczbę uczestników – ponieważ pływamy na własnych sześciu jachtach, w tym jednym katamaranie. Specjalizujemy się m.in. w wakacyjnych rejsach rodzinnych, rejsach rekreacyjnych oraz szkoleniowych. Na specjalne życzenie klienta Bosfor Sp. z o.o. prowadzi również rejsy na jachtach czarterowanych  na dowolnie wybranym akwenie. Organizujemy rejsy szkoleniowe i manewrowe na dużych jachtach.

Zapewniamy wykwalifikowanych, bezkonfliktowych, cierpliwych i bardzo oddanych swojej pracy skipperów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w żeglowaniu (rejsy rodzinne, rekreacyjne, szkoleniowe), potrafią stworzyć sympatyczną atmosferę na jachcie oraz chętnie dzielą się swoją wiedzą.

 

Pływamy na 6 bardzo komfortowych jachtach (Bavaria 34, Gib Sea 43, Jeanneau Sun Odyssey 43, Bavaria 49, Bavaria 44  i Lagoon 440). W naszej flocie znajduje się także szybka łódź motorową typu RIB.  Jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy SYSTEM REZERWACJI ONLINE, który umożliwia:

- sprawdzenie dostępności miejsc na danym rejsie o każdej porze dnia i nocy

- szybkie wygenerowanie umowy bez konieczności kontaktowania się z biurem organizatora

- zabezpieczenie danych osobowych w panelu administratora (login, hasło)

- możliwość rezerwacji transportu.

 

Więcej informacji na www.bosforrejsy.pl

 

Kategoria: Czartery, Oferta szkoleniowa i turystyczna
Powrót