Członek stowarzyszenia

 

Lista wystawców

BJT Gdańsk
tel. 504 092 303
e-mail:

 

Oferujemy 2 marki.

 

North Sails Polska
ul. Stara Twierdza 2-4
80-551 Gdańsk'
tel. 58 341 41 86
e-mail:

North Sails - Światowy lider w dziedzinie projektowania i produkcji żagli. Działa nieprzerwanie od 1957r. Żagle z logiem North Sails można spotkać na większości akwenów, na każdym kontynencie. 
North Sails używa samodzielnie opracowanych i produkowanych materiałów żaglowych, zapewniając swoim żaglom wyjątkowość i najwyższą możliwą jakość. Flagowym produktem North Sails jest technologia 3Di, czyli jednoczęściowe żagle, termo-formowane na kopycie 3D. North sails jest pionierem w nowoczesnym komputerowym wsparciu projektowania (CAD) dla potrzeb żaglowni. North Sails opracował North Design Suite™ (NDS) czyli najbardziej wydajne i wszechstronne narzędzie projektowe w branży. Rodzina 14 wyspecjalizowanych modułów dostarcza niebywałą zdolność i elastyczność w projektowaniu i analizie pracy żagli. Każdy moduł może współpracować z innym stwarzając projektantom i inżynierom North’a możliwość wirtualnego testu żagla w nieskończenie wielu warunkach zanim w ogóle zostanie wyprodukowany. Wszystko to znacząco poszerza możliwości projektantów do porównywania różnych kombinacji maszt-żagiel i dokładnego zbadania wyników.

North jest jedyną żaglownią na świecie która odnosi sukcesy w każdej klasie regatowej - od Optymista po Puchar Ameryki czy 100 stopowe Mega Jachty.


 

Kaya Ropes Polska
ul. Stara Twierdza 2-4
80-551 Gdańsk
tel. 58 341 41 86
e-mail:

 

Kaya Ropes  

Kaya Ropes to producent wszystkich rodzajów lin tekstylnych. Oferuje liny dla każdej dziedziny gdzie bezpieczeństwo ludzi i mienia jest najważniejsze.
Do produkcji swoich lin Kaya Ropes korzysta z najbardziej zaawansowanych materiałów i technologii. Dysponując jednym z najbardziej rozbudowanych parków maszynowych na Świecie, Kaya Ropes tworzy najlepsze liny dla klientów o bardzo różnych potrzebach m.in dla przemysłu jachtowego, stoczniowego,górniczego,wojskowego,wspinaczkowego,rybackiego, bhp i wielu innych. Dzięki doświadczeniu swojego zespołu badawczo-projektowego Kaya Ropes jest w stanie zaprojektować linę spełniającą wymagania każdego klienta. 

Kaya Ropes jest liderem w branży na rynku blisko-wschodnim, a dzięki blisko 40 letniemu doświadczeniu i stałemu rozwojowi w ostatnich latach z sukcesem podbija kolejne rynki.

Kategoria: Sprzęt i akcesoria żeglarskie
Powrót