Lista wystawców

BALT-YACHT K.A. i B. Kozłowscy Sp.J.

16-300 Augustów, Żarnowo Pierwsze 9b
tel. (+ 48 87) 643 18 00
fax. (+ 48 87 ) 643 68 08
e-mail:
www.balt-yacht.com.pl

 

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia TARGÓW WIATR I WODA, które odbędą się w dniach  28.02-03.03.  

Na wystawie stocznia Balt-Yacht zaprezentuje łódź Sun Camper 35 z silnikiem uciągowym  115 KM firmy Mercury oraz NOWOŚĆ 2019, łodź Balt 918 Tytan. Następcę popularnego Balta 818 Tytan.

SunCamper 35–luksusowa  jednostka typu houseboat do rekreacyjnego pływania z załogą dziesięcioosobową (pływanie dzienne), która powstała na bazie 8 lat doświadczeń z produkcji i eksploatacji swego poprzednika - popularnego SunCampera 30.

Podczas premierowego występu na targach w Warszawie 2018  SunCamper 35 zdobył prestiżową nagrodę Gwóźdź Targów Wiatr i Woda 2018 miesięcznika „Żagle” im. Jerzego Fijki w kategorii Duży Jacht motorowy. Kolejnym wyróżnieniem jest tytuł Yacht Roku 2019 przyznawany przez ten magazyn.

SunCamper 35 wyróżnia się nowoczesną nietypową sylwetką, doskonałym hydrodynamicznie kadłubem pozwalającym na rozwijanie znacznie większych prędkości niż spacerowa, małym zanurzeniem, ekonomicznością oraz świetną jakością wykonania. Jasne i przestronne wnętrze oferuje pełną wysokość stania w kabinach, 2 wygodne łazienki  czy wyposażoną kuchnią. Komfort na zewnątrz zapewniają: duży funkcjonalny kokpit z wieloma miejscami do siedzenia, pokład słoneczny na dachu z miejscem do opalania się oraz opcjonalnym, dodatkowym stanowiskiem sterowym, tzw. flybridge, jak również  ławeczka dziobowa czy wygodne przejścia wokół łodzi.

SunCamper 35 może być napędzany rekomendowanymi silnikami zaburtowymi uciągowymi o mocach od 25 do 115 KM,   silnikami stacjonarnymi "S-drive" do 60 KM,  silnikami elektrycznymi lub napędem hydraulicznym.

BALT 918 Tytan To kontynuacja serii jachtów TYTAN (Balt 818 Tytan produkowany jest od 2013 roku, został ulubieńcem klientów oraz Jachtem Roku 2015 w Polsce). Premiera jednostki odbędzie się właśnie na targach w Warszawie.

BALT 918 TYTAN jest  pół-ślizgową jednostką spacerową z obszerną mesą salonową na górnym poziomie, oraz przestronnym kokpitem z dodatkową częścią wypoczynkową. Projekt jachtu jest owocem zrozumienia potrzeb klientów i użytkowników, dla których nie duży rozmiar łodzi ma znaczenie – ale jej funkcjonalność wynikająca z przemyślanych rozwiązań i przestrzeni, łatwość manewrowa, elegancja i atrakcyjna cena.

Mesa w formie salonowej jest jasna, nasłoneczniona i przyjemna zarówno dla sternika, jak i całej załogi. Taki układ wnętrza jednoczy uczestników rejsu i pozwala być razem, niezależnie od wykonywanych czynności. Przeszklony kokpit umożliwia podziwianie widoków i jednocześnie chroni przed wiatrem i niepogodą

Pod pokładem dostępne są 3 wygodne, zamykane drzwiami kabiny sypialne. Cechuje je zarówno pełna wysokość stania, jak również dostępność szafek meblowych i wygodnych, pełnowymiarowych koi. A wszystko to starannie, przytulnie wykończone przez doświadczonych szkutników stoczni Balt-Yacht. Kabina sanitarna również nie ogranicza użytkownika – jest jasna, egronomiczna, przestrzenna i wyposażona we wszelkie niezbędne instalacje – toalety, umywalki, prysznica, ogrzewanie i wentylację.

Ideą przewodnią w tworzeniu projektu BALT 918 TYTAN były słowa słynnego architeka Ludwika Mies van der Rohe – ”Less is more” (”mniej znaczy więcej”). Zadaniem było stworzenie jachtu bez zbędnych tendencyjnych udziwnień i zdobiących elementów. Projektanci stanęli na wysokości zadania, stworzyli model elegancki, ponadczasowy, spójny w swojej stylistyce, zachwycający wyważonymi proporcjami i prostotą wdzięku.

Długie, opadające ku dołowi szyby mesy wraz ze smukłym długim dachem zakończonym łągodnym skosem nad owiewką tworzą wrażenie smukłości i dostojności. Kadłub o długości 8,30m i szerokości 3,00m jest doskonały zarówno do biesiadowania na pokładzie dziobowym, – ale także do łatwego i zwinnego manewrowania w ciasnym porcie.

Nasi reprezentanci udzielą Państwu szczegółowych informacji na stoisku.

Przekonaj się, jak wygląda nowa jakość wśród łodzi spacerowych!

 

 

Kategoria: Sprzęt motorowodny (łodzie, pontony, skutery)
Powrót