Lista wystawców

ARP F.H.U
ARKADIUSZ PUSZKAREK

http://www.arp.szczecin.pl/
ul. J.U. Niemcewicza 14F/9
71 – 520 Szczecin
tel. +48 602 433 876
e-mail:
Stoisko 132A

 

Jesteśmy firmą wielozadaniową, zajmującą się między innymi naprawą, dostawą i instalacją urządzeń pokładowych. Dla każdego jachtu staramy się znaleźć najlepsze rozwiązania przy indywidualnym traktowaniu jego specyfiki. Z szerokiej gamy urządzeń proponujemy takie ciekawostki:

 

DOKENSIP – bezprzewodowy system bezpieczeństwa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dokensip jest to system, który za pomocą maksymalnie 16 czujników podłączonych do „CORE” kontroluje określone obszary Twojej łodzi. W przypadku jakiegokolwiek odstępstwa od normy, np. wody w zęzach, nieoczekiwanego ruchu na pokładzie, nieoczekiwanej zmiany stanu akumulatorów natychmiast wysyła powiadomienie za pośrednictwem aplikacji, którą można otworzyć na telefonie lub innym urządzeniu. System dodatkowo jest wyposażony w DOKIES – brelok, który dezaktywuje system alarmowy do ostrzeżeń, kiedy osoba go posiadająca znajduje się na pokładzie. Oraz w SIDER – czujnik, podłączany do urządzeń lub rzeczy, które mogą zostać skradzione z łodzi.

 

DOKIES

SIDER

                                                                      

 

 


VIUHO – połączenie satelitarne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Łatwy i intuicyjny w obsłudze modem, który zapewni zasięg w każdym miejscu. Za jego pomocą możesz wysyłać wiadomości z telefonu, udostępniać i sprawdzać na bieżąco swoją lokalizację  lub jeśli znajdziesz się w niebezpiecznej sytuacji, skontaktować się z odpowiednimi służbami ratunkowymi lub medycznymi za pomocą przycisku SOS. Nie ważne jak daleko od lądu się znajdujesz, zasięg będziesz miał pod ręką.

 

IntelliDrive WP firmy ComAp

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IntelliDrive Nano WP jest racjonalnym kosztowo sterownikiem, zapewniającym niespotykane własności regulacji, monitoringu i zabezpieczenia silników tzw. diesel, diesel/gas konwencjonalnych jak i wyposażonych w moduły elektroniczne. Sterowniki te są właściwymi rozwiązaniami dla zespołów napędowych, pompowych, kompresorowych i innych. Wszystkie nastawy mogą być konfigurowane przy użyciu klawiatury sterownika lub oprogramowania DriveEdit PC. Sterownik wykorzystuje wyświetlacz obrazkowy, umożliwiając łatwą i szybką interpretację komunikatów użytkownikowi. Zapis zdarzeń wspomaga diagnostykę problemów i chroni urządzenie. Sterownik InterlliDrive Nano komunikuje się w protokole CAN lub J1939, w wersji standard lub modyfikowanych, umożliwiając współpracę z silnikami stało lub zmienno-obrotowymi wliczając w to takie marki jak: Caterpilla, Cummins, Detroit Diesel, Deutz, GM, Isuzu, Iveco, John Dare, MAN, MTU, Perkins, Scania, Sisu, Volvo Penta i wiele innych.

 

Zapraszamy na stoisko 132A!

 

 

 

 

Powrót