Lista wystawców


Cirrus Aircraft Poland & Baltics Sp. z o.o.

ul. Bukowska 285

60-189 Poznań

GA Terminal, EPPO

www.cirrusaircraft.pl

Od 1984 roku, firma Cirrus Aircraft w całości poświęciła się poszerzaniu horyzontów w  lotnictwie, bezpieczeństwie i przede wszystkim w dziedzinie innowacji. Na tej długiej drodze ku postępowi, każdy kolejny przełom oznaczał nowe wyzwania i niezliczone możliwości dla lotnictwa ogólnego - wszystko po to, by udoskonalać wrażenia podczas lotu.

Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, że dzisiaj po blisko 30 latach, z marką Cirrus kojarzone są tak zaszczytne atrybuty jak: wydajność, bezpieczeństwo, wygoda i nowoczesność. Nasza seria prywatnych samolotów napędzanych silnikami tłokowymi - modele SR20, SR22 oraz turbodoładowany SR22T - odzwierciedla wszystkie te cechy na najwyższym poziomie wydajności, elektroniki oraz technologii bezpieczeństwa, włączając w to nowoczesną awionikę Cirrus Perspective(TM) produkcji Garmin(R) oraz jedyny w swoim rodzaju system spadochronowy dla całego samolotu - Cirrus Airframe Parachute System (CAPS(TM)).

 

Na targach Wiatr i Woda zaprezentowany zostanie model samolotu Cirrus Vision Jet. Jest to najnowsza konstrukcja od Cirrus Aircraft będąca jedynym na świecie Osobistym Odrzutowcem (Personal Jet), który może być pilotowany również przez odpowiednio wyszkolonych pilotów z licencją turystyczną (PPL(A) IR(A)). Jest to zatem znakomita propozycja dla wszystkich chcących przejść na wyższy poziom pilotażu, przy zachowaniu prostej obsługi nawet w najbardziej wymagających warunkach otoczenia.

Vision Jet to bez wątpienia idealne ucieleśnienie fundamentalnych założeń filozofii Cirrusa - nowoczesności, innowacji oraz komfortu.

Jak wszystkie pozostałe modele marki, Vision Jet jest kolejnym owocem usilnych dążeń producenta do stworzenia bezpiecznego samolotu, posiadającego supernowoczesną i zaawansowaną technicznie awionikę Cirrus Perspective(TM) produkcji Garmin(R) oraz system spadochronu ratunkowego dla całego samolotu CAPS(TM).

Stając się posiadaczem Cirrusa tak naprawdę definiujesz dla siebie zupełnie odmienny od dotychczasowego styl życia - pełen swobód, możliwości i nowych celów. Właściciele naszych samolotów w pełni odzwierciedlają nasze standardy, oczekując najbardziej zaawansowanych technologii, innowacyjnych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa, olśniewających wnętrz oraz zawrotnych osiągów. Wspólnie z naszymi klientami bez reszty poświęcamy się tym pasjom.

 

Powrót