Lista wystawców

Adeon Wydawnictwo Tebra
Os. Parkowe 1u/2, 64-700 Czarnków
tel. 67 255 85 81
fax 67 255 85 81

www.tebra.com.pl
 

 Adeon Wydawnictwo Tebra od 19 lat jest wydawcą branżowego kalendarza książkowego pt. Terminarz Żeglarski. W ofercie posiadamy także: Terminarz Wędkarski, Terminarz Jeździecki, Terminarz Ogrodnika, Terminarz Łowiecki, Terminarz Rowerowy, Terminarz Piłkarski, Terminarz Biegacza, Terminarz Tenisisty.

Terminarze branżowe Tebra to profesjonalnie przygotowane kalendarze, które cechuje doskonała jakość i staranność wykonania oraz wysoka wartość edytorska zawartych w nich informacji. Terminarze opracowane są przy współpracy z odpowiednimi instytucjami i związkami, tak aby zawarte w nim informacje były rzetelne i aktualne. Rozmiar i objętość dostosowana jest do potrzeb użytkowników: format B5, objętość 144 str.

Dystrybucja prowadzona jest na terenie całego kraju poprzez sieć salonów Empik, sklepy branżowe, Internet. Promocja odbywa się na targach i imprezach sportowych.

Dla firm i instytucji przygotowaliśmy specjalne miejsca na reklamę. Poprzez zamieszczenie reklam na łamach naszych terminarzy będą mogli Państwo kreować wizerunek swojej firmy i prezentować ofertę w środowisku przez 365 dni w roku.

Powrót