Członek stowarzyszenia

 

Podwodna Przygoda

Podwodna Przygoda to nowe wydarzenie na Targach WIATR i WODA, które odbyło się w dniach 28 lutego - 3 marca 2019 roku w EXPO XXI.

To impreza dedykowana miłośnikom nurkowania oraz profesjonalistom, święto wszystkich nurków, organizowane  także przez nurków. Pierwsze edycje Podwodnej Przygody odbywały się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, a później zostały przeniesione do EXPO XXI.

Podwodnej Przygodzie towarzyszył Nurgres, konferencja dla nurków i jeszcze nienurkujących, podczas której można było posłuchać i porozmawiać z rekordzistami świata, odkrywcami, podróżnikami, fotografami, lekarzami i instruktorami, a także dowiedzieć się jak rozpocząć karierę nurkową.

Na Podwodnej Przygodzie można było spotkać setki instruktorów wszelkich federacji, producentów i dystrybutorów sprzętu, federacje nurkowe, centra i szkoły nurkowe, nurkowe biura podróży, bazy z całego świata, ubezpieczenia nurkowe i inne.

Podwodna Przygoda, w tym roku po raz pierwszy organizowana w ramach Targów WIATR i WODA, to impreza branżowa, która weszła na stałe do kalendarzy polskich nurków i stała się corocznym spotkaniem całego środowiska.

Dziękujemy za udział w Podwodnej Przygodzie, spotkaniu całego środowiska nurkowego!

Więcej o Podwodnej Przygodzie

 

Osoba odpowiedzialna:

Maksymilian Allweil, tel. 500 140 139

 

 
 

Newsletter