Członek stowarzyszenia

 

Octopus Charter

<POWRÓT

Oferujemy czarter jachtów na wszystkich akwenach. Posiadamy dostęp do baz danych skupiających wszystkich najlepszych armatorów. Kilka kliknięć dzieli nas od wyszukania dla Ciebie idealnego jachtu. Nasze ceny zawierają w sobie zniżki nawet do 40%.

Szukasz jachtu idealnego na wakacje? Planujesz rejs w Chorwacji, wakacje na jachcie na Morzu Śródziemnym, czy wypoczynek na katamaranie na innym ciepłym akwenie?

Octopus Charter ma dla Ciebie czarter jachtów w pakiecie z kilkoma niezbędnymi usługami, zarówno dla początkującego jak i doświadczonego skippera. Nasze jachty czarterowane są bez konieczności płacenia kaucji. Za to z ubezpieczeniem, które będzie gwarantowało Tobie i Twoim bliskim bezpieczną żeglugę. Mamy dla Ciebie kilka propozycji trasy waszego wakacyjnego rejsu, dzięki czemu Ty oszczędzasz czas na jego przygotowanie. Oferujemy opiekę doświadczonego kapitana, kiedy tylko będziesz chciał się skonsultować, od wyboru jachtu, po zdanie jednostki w marinie – 24/7.

To wszystko składa się na gwarancję, że Twojego wypoczynku nie zepsują niespodzianki czyhające na jachtach, których nie znasz i akwenach, po których nie żeglowałeś. My sprawdziliśmy je dla Ciebie.

http://octopuscharter.pl/o-nas/

Materiały informacyjne nadesłane przez wystawców 31. Targów Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR I WODA 2019