Członek stowarzyszenia

 

Craft Yachts Poland

<POWRÓT

 

 

Baltica 660 weekend

To rodzinny jacht motorowy ślizgowy przeznaczony do rodzinnego wypoczynku na morzu, jeziorze i wszelkich wodach śródlądowych. Łódź przeznaczona jest dla  4 osobowej rodziny  z noclegiem lub 6 przyjaciół do wypoczynku dziennego  zabawowego.

Szybkość przemieszczania się jest plusem dla osób chcących być w kilku miejscach w krótkim czasie. Projektując jacht dla Państwa, dopełniliśmy wszelkich starań aby stworzyć dokładnie taką łódź jakiej sami byśmy oczekiwali na odpoczynek weekendowy.

Łódź Baltica 660 weekend, ma 4 miejsca noclegowe, 2 na dziobie i 2 w messie po złożeniu stołu, wc morskie, prysznic, kuchnię, szafki, głębokie bakisty na niezbędne rzeczy, messę, TV, oraz materace zewnętrzne, co uprzyjemni wypoczynek na zewnątrz łodzi, stolik zewnętrzny.

Zamocowany podnoszony silnik, pozwoli cumować w bardzo płytkich marinach, lub płytszych wodach jezior.

Prostokreślne kształty jachtu nadają mu nowoczesną bryłę, umieszczenie wszelkich udogodnień na tak niewielkiej łodzi jest bardzo atrakcyjną ofertą. Jacht z powodzeniem może stać się weekendowym domem na wodzie, a po weekendzie bez problemu możemy go zapakować na przyczepę i własnym samochodem zaciągnąć go pod dom, aby na przyszły weekend zaplanować nową wyprawę po nieznanych akwenach razem z Baltica 660 weekend.

www.craft-yachts.pl

link do filmu https://www.youtube.com/watch?v=G28a4gEis60


 

<POWRÓT

Materiały informacyjne nadesłane przez wystawców 31. Targów Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR I WODA 2019