Członek stowarzyszenia

 

Consado Boats Emzi Boats

<POWRÓT

 

Consado Boats Luxury

Consado-550-Party-1-LOGO

CONSADO 550 DELUXE EDITION I

Consado 550 Party

Consado Boats

Marka Consado powstała w roku 2018 roku, zbudowana została na fundamencie dwóch firm posiadających doświadczenie z zakresu produkcji Łodzi , serwisu oraz obsługi rynku turystycznego. Consado Boats stworzyła rodzinę modeli które znakomicie odzwierciedlają potrzeby rodzin z dziećmi , osób lubiących spotkania na wodzie, wędkarzy oraz osób niepełnosprawnych. Firma posiada w swojej ofercie 12 modeli katamaranów które dzielą się na :

  • Party
  • Fishing
  • Special – dedykowany model dla osób niepełnosprawnych

Podstawowymi cechami łodzi Consado  jest wysoka jakość wykonania, różnorodność modelowa, szeroka gama wyposażenia dodatkowego oraz ponad standardowe bezpieczeństwo.

Wśród propozycji firmy znajduje się również łódź wiosłowa - wędkarsko turystyczna o nazwie Consado Super Fishing. Zarówno do katamaranów jak i łodzi wiosłowej firma przewiduje możliwość zastosowania  silników elektrycznych.

Dla miłośników wody firma prowadzi w okresie wakacyjnym sprzedaż łodzi na wodzie. Przygotowany port w Mrągowie daje możliwość przetestowania  produktów oraz zapoznania się z szeroką ofertą wyposażenia dodatkowego .

 

Consado Boats jako marka będzie pokazywana pierwszy raz. Tutaj mamy dwie premiery Consado 550 Party oraz Consado Super Fishing.

 

Emzi Boats     

Emzi 767 Classic oraz Emzi 767 Sport jest połączeniem technologii, elegancji oraz funkcjonalności. Emzi 767 została zbudowana z dbałością o najmniejsze szczegóły z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości. Zastosowana technologia w połączeniu ze stylem pozwoliła zbudować łódź o niezrównanym dotąd charakterze. Zastosowany napęd, dobrane odpowiednio wyposażenie daje radość i satysfakcję z pływania. Odpowiednio zaprojektowane fotele wraz z ergonomicznym kokpitem dają duży komfort podczas wycieczek morskich. Uzupełnieniem całości jest luksusowo wykończona kabina, pokryta wysokiej jakości materiałami. Emzi 767 przy połączeniu technologii oraz elegancji określana jest mianem łodzi rekreacyjnej z ukrytymi walorami sportowymi, które zostaną docenione podczas rejsów wodnych.

Dbałość o detale wykonane w większości na specjalne zamówienie, wysoka jakość materiałów pozwoliły stworzyć wyrafinowaną  i  elegancką   łódź motorową. Wszystko odzwierciedla się w zaangażowaniu osób które posiadają  doświadczenie oraz ich potrzebę stworzenia ponadczasowego piękna. Dążymy do osiągnięcia wyjątkowego stylu w którym innowacja rozwija się i pozostaje w zgodzie z tradycją wykonania. Naszym celem jest, aby marka EMZI stała się legendą.

 

<POWRÓT

 

Materiały informacyjne nadesłane przez wystawców 31. Targów Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR I WODA 2019