Członek stowarzyszenia

 

Targi w Warszawie

Zapraszamy na wiosenną edycję Targów WIATR i WODA 2019

31. edycja Targów Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA w Warszawie odbędzie się w dniach 28 lutego -3 marca 2019 roku w Centrum EXPO XXI.

Podczas warszawskiej, wiosennej edycji targów swoje produkty zaprezentują firmy oferujące sprzęt i akcesoria ze wszystkich dziedzin aktywnego wypoczynku i sportów związanych z wodą: żeglarstwa, jachtingu motorowego, kajakarstwa czy nurkowania.

W ostatniej jubileuszowej edycji Targów WIATR i WODA w 2018 roku udział wzięło ponad 453 wystawców, 119 jachtów i łodzi w tym kilkanaście premier. Obecni byli wystawcy z Chorwacji, Czech, Grecji, Holandii, Korei Południowej, Łotwy, Niemiec, Polski, Szwecji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii i Włoch..

Targi WIATR i WODA to oprócz ekspozycji wystawców, także wyjątkowo bogaty program wydarzeń towarzyszących - wykłady, spotkania z mistrzami sportów wodnych, pokazy, doroczne podsumowania dokonań branży, spotkania sympatyków sportu i rekreacji na wodzie oraz liczne atrakcje dla najmłodszych gości. Na Targach rozstrzyganych jest wiele konkursów branżowych, wręczane są prestiżowe wyróżnienia – wśród nich „Gwoździe Targów WIATR i WODA” im. Jerzego Fijki, nagrody Polskiej Izby Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych, nagrody PTTK, PZMWiNW i PZŻ oraz liczne wyróżnienia w konkursach dla najmłodszych żeglarzy.

Niezmiennie Targi WIATR i WODA to doskonała okazja dla amatorów sportów wodnych by zapoznać się z najnowszą ofertą i zdobyć praktyczną wiedzę o dostępnym na rynku sprzęcie sportowym i rekreacyjnym. To także idealne miejsce dla przedstawicieli branży przemysłu jachtowego do spotkań branżowych, wymiany cennych doświadczeń czy nawiązania nowych kontaktów handlowych.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

 

 

Newsletter