Miasto współgospodarz

 

 

 

Lista Wystawców

SESSA MARINE (Polska) Sp. z o.o.
05-092 Łomianki, ul. Warszawska 98
tel. (+48 22) 487 55 25, + 48 608 417 300
e-mail:
www.sessa.pl

Sessa Marine jest producentem ekskluzywnych jachtów motorowych. Włoska marka z historią od wielu pokoleń stawia na tradycję, perfekcję oraz luksusowość jachtów w precyzyjnym wykonaniu.

 

Sessa EXPLORER 64

Explorer64 naprawdę pozwala wykraczać poza granice. Innowacyjna sylwetka jachtu łączy w sobie piękno i funkcjonalność, a jego kształt rozprasza energię fal. Kadłub przeznaczony jest do płynnego, stabilnego i ekonomicznego pływania. Jacht zapewnia wygodę w dalekich wyprawach. Zwiększona powierzchnia zewnętrzna obejmuje taras o powierzchni 80 metrów kw., który może być wyposażony w designerskie meble lub gadżety, takie jak wanny czy jacuzzi. Do dyspozycji gości jest pokład z leżakami i urządzeniami do ćwiczeń oraz miejsce na kolację wraz z barem pokrytym pergolą, a załoga ma swój wydzielony obszar. Poza szeroką gamą pomieszczeń jacht wyposażony jest w naprawdę innowacyjny magazyn i piwniczkę z winami. Pozwala przeżywać nieznane podróże w pełnej wolności, jednocześnie korzystając z luksusowego, wspaniale zaprojektowanego otoczenia. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.

 

Sessa FLY 54

Projekt emanujący mocą i dynamiką – nowy F54 wygląda jak prawdziwa morska bestia. Kadłub został zaprojektowany idealnie pod układ napędowy IPS zapewniający szybkość, siłę i miękkie prowadzenie. Włoscy projektanci stworzyli jacht wielofunkcyjny z wnętrzem przyjemnym do mieszkania. Przestronny flybridge wyposażony jest w grill, wygodne kanapy, rozkładany stół i materac słoneczny. Trzy kabiny sypialne, dwie łazienki, kabina dla załogi oraz kuchnia, która zaskakuje automatyką. Podróżowanie z rodziną i przyjaciółmi nigdy nie było aż tak pasjonujące. Poza swoimi niezaprzeczalnymi kwalifikacjami morskimi wyróżnia się dzięki najlepszej jakości włoskiemu wyposażeniu wnętrz.

Sessa C38

Sessa C38 to stylowa elegancja i innowacyjny nowy design. Na tym jachcie wyczuwalna jest jedność duszy z morzem. Jacht wyposażony w duży kokpit z podwójnym fotelem sternika pozwala odkrywać świat morskich przygód. Optymalizacja przestrzeni pod pokładem sprawia, że mieszka się bardzo wygodnie. Dwie kabiny sypialne i łazienka to wyjątkowe rozwiązanie w łodziach tej kategorii. Dwie kuchnie, jedna w środku, a druga zlokalizowana w kokpicie, gdzie również znajdują się duże kanapy oraz szezlong. Wszystko to powoduje, że każdy czuje się jak w domu, a światło, które przenika przez przestronne okna daje poczucie zespolenia z morzem.

Sessa C54

To zdecydowanie jacht sport-coupe jak ze snu. Dla wszystkich miłośników morza, wyjątkowego stylu i szybkości, Sessa Marine proponuje nową odsłonę jachtu, który łączy w sobie cechy sportowej łodzi z eleganckim wnętrzem i przestrzennym pokładem. Luksusowy charakter jachtu doskonale widoczny jest na głównym pokładzie, gdzie po raz pierwszy Sessa Marine wprowadza pojęcie zamkniętego salonu w tego typu łodzi.  Pomieszczenia zapewniają poczucie komfortu, elegancji i przestronności. Połączenie unikalnych cech sportowych z charakterem jachtu open sprawia, że ten wygodny jacht oferuje swemu właścicielowi przestronny layout pokładu z zachowaniem wszelkich zasad ergonomii i dobrego smaku.

Sessa C44

Sessa C44 powstała z wizji jaką miała stocznia, aby zadowolić armatorów preferujących duże, otwarte przestrzenie pokładowe i bogate życie towarzyskie. Ergonomia, komfort i prywatność stały się inspiracją w tworzeniu łodzi. Koncepcja układu pokładu oraz wnętrz została zoptymalizowana dla armatora i jego gości, aby każdy czuł się komfortowo. Długość jachtu urosła do 14 metrów dzięki wyposażeniu go w hydrauliczną platformę kąpielową. C44 występuje w dwóch wersjach layoutu kokpitu. Pierwsza oferuje garaż na ponton, a na wierzchu garażu znajduje się dużych rozmiarów materac do opalania oraz sofa w kształcie litery U. Druga wersja wyposażona jest w dwie sofy w kształcie litery U z dwoma stolikami. W tej wersji nie występuje garaż.

Powrót

Newsletter