Miasto współgospodarz

 

 

 

Lista Wystawców

S-KONCEPT & Join US
43-376 Godziszka, ul. Różana 444
www.joinus.pl
 

Tworzymy rejsy morskie w Arktyce i na Morzu Śródziemnym. Szkolimy, pośredniczymy w czarterach.
Na polski rynek żeglarski dostarczamy jachty Alubat i Salona, katamarany Erplast oraz elektronikę EM-Trak.


Wyprawy w Arktykę z Join Us.

Naszą pasją są morskie wyprawy arktyczne. Pod marką Join Us rokrocznie tworzymy oraz koordynujemy podróże pokazujące piękno tego regionu.
Co nas wyróżnia? Dedykowane rejsy w zimowej i arktycznej scenerii na własnym dobrze przygotowanym jachcie.
W sezonie 2018 zapraszamy na:
Lofoty zimą,
Zdobycie Nordkappu zimą,
Rejsy na Zorzę,
Rejsy “na wieloryby”,
Rejsy Skitourowe,
Spitsbergen: Sail & Trekk,
Islandię,
Grenlandię wschodnią.

W sezonie 2019-2021 zapraszamy na wyprawę przez Przejście Północno- Zachodnie, aż po Hawaje. Na naszej trasie leżą:
Szetlandy i Wyspy Owcze,
Islandia,
Grenlandia,
NWP,
Zachodnia Alaska,
Kalifornia,
Hawaje.
Możesz również zaplanować z nami zimę na Grenlandii

Nasze arktyczne przedsięwzięcia postanowiliśmy oprzeć na współpracy z renomowaną stocznią Alubat. W niedalekiej przyszłości zaoferujemy Ci rejs na nowym, przygotowanym specjalnie dla nas jachcie Ovni. Prowadzimy dystrybucję jachtów stoczni Alubat na Polskę- zapraszamy Cię do zapoznania się z bogatą ofertą:
Cigale- szybkie komfortowe jednostki o sportowym zacięciu.
Ovni- jednostki oceaniczne- budowane na rejsy wokół globu jak i do czarteru w Arktyce. Szczególnie polecamy modele: Ovni 395, Ovni 450 oraz Ovni 52 Evolution.
Ovni Cat- pierwszy aluminiowy katamaran, którym komfortowo pożeglujesz w Arktykę jak i w ciepłe akweny.

Gorące akweny z Join Us

W sezonie 2018 zapraszamy na rejsy po zachodniej części Morza Śródziemnego.
Naszą specjalnością są:
- rejsy nurkowe na pokładzie Beneteau Cyclades 50.5 (specjalnie przygotowany, dobrze wyposażony jacht: sprężarka nurkowa, generator prądotwórczy, klimatyzacja)
nauka hiszpańskiego na jachcie
prywatne regaty z marką Salona oraz rejsy flotowe

W sezonie 2018 spotkasz nas na: Adriatyku, Malcie, Sycylii, Elbie, Korsyce, Sardynii, Lazurowym Wybrzeżu, Hiszpanii oraz w Maroku.
Rejsy Nurkowe organizujemy na Elbie, Korsyce oraz Sardynii.

Zapraszamy Cię również na pokład jachtów Salona, jednostki charakteryzują się doskonałymi walorami nautycznymi przy zachowaniu komfortu żeglugi. To prawdziwe “performance cruiser” budowane z myślą o regatach w prestiżowym stylu. Zastosowanie technologii infuzji w budowie kadłubów w połączeniu z konstrukcją denników wykonanych ze stali nierdzewnej, zapewniają doskonałe odwzorowanie kadłuba każdego modelu Salona.
Wiosną 2018 zaprosimy Cię na test jednostek podczas wspólnej żeglugi pod nazwą “Salona Polish Week”. Prowadzimy sprzedaż jachtów Salona na terenie Polski.

Dziś szczególnie promujemy jednostki:
Salona 380- Jeden z mniejszych modeli marki  będący uosobieniem filozofii marki Salona- szybka żegluga w prestiżowym stylu jest tu standardem
Salona 44 jest najdłużej produkowanym modelem. Czterokabinowe wersje znajdują uznanie w czarterach jak i wyścigach. Jednostki zdominowały regaty w rejonie Adriatyku. Jeśli jeszcze zastanawiasz się czy pożeglować tą jednostką- przypomnij sobie kiedy ostatnio zdarzyło Ci się żeglować jachtem czarterowym z prędkością ok 15kt?
Salona 550- to nowoczesny awangardowy jacht. Ekskluzywna zabudowa doskonale współgra z ponadprzeciętnymi walorami nautycznymi. Ten wyjątkowy “performance cruiser” zostanie zwodowany w 2018r po raz pierwszy- dołącz do załogi testowej.


Katamarany i optymisty Erplast.
Na polskich akwenach przybrzeżnych i śródlądowych propagujemy sportową rywalizację oraz szybką żeglugę katamaranami marki Erplast.

Erplast tworzy katamarany plażowe od lat 80'. Jest twórcą pierwszego polietylenowego katamaranu i posiada olbrzymie doświadczenie w projektowaniu i produkcji wielokadłubowców.

Misją firmy jest tworzenie szybkich, bezpiecznych i pięknych katamaranów przeznaczonych do nauki żeglugi oraz regat monotypowych. Dodatkowym atutem jest zachowanie przyjaznej dla klienta polityki cenowej.
Celem marki jest bowiem masowe rozpowszechnianie żeglugi na katamaranach pod czym jak najbardziej się podpisujemy.

Katamarany Erplast możesz spotkać podczas cyklu regat letnich obejmujących Południową Polskę oraz w wybranych terminach na Pomorzu oraz na Mazowszu.

Jesteśmy dystrybutorem katamaranów Erplast na terenie Polski. Zapraszamy do testów naszym zdaniem, trzech najciekawszych konstrukcji:

New Cat 12- Doskonała jednostka przeznaczona do nauki żeglowania dla dzieci  w wieku 9-12 lat.  Niski koszt zakupu oraz prostota obsługi powodują, że jednostki idealnie nadają się dla szkół żeglarskich.

M by Erplast- Pierwszy innowacyjny model Erplast. Katamaran został zoptymalizowany pod kątem funkcjonalności, bezpieczeństwa jak i walorów nautycznych. Doskonały zarówno do nauki żeglugi jak i regat.

L by Erplast- Większy model zapewniający mnóstwo frajdy podczas żeglugi dla dorosłych oraz młodzieży. Stworzony do regat klasowych. Innowacyjny kształt kadłuba z dodatnią dwuścienną krawędzią  gwarantuje bardziej sportowy charakter żeglugi.

Gdzie można je wypróbować?
W sezonie 2018 zapraszamy Cię na cykl regat rozgrywanych na południu Polski: Żywiec, Rybnik, Tychy, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Pszczyna, Kraków oraz w rejon Warszawy.

Optymist- Erplast tworzy dwie wersje jachtów optymist- regatową opartą na kadłubie z włókna szklanego oraz szkoleniową- tworzoną z polietylenu w znacząco niskiej cenie.

 

Elektronika morska EM-Trak

Misją firmy jest upowszechnienie systemów zwiększających bezpieczeństwo na morzu, również w obrębie żeglugi sportowej i turystycznej. Dlatego też EM-Trak oferuje niezawodne oraz w możliwie przystępnej cenie  nadajniki/ odbiorniki AIS klasy B, system Sart AIS oraz dodatkowe komponenty współpracujące z urządzeniami.


Nadajniki/ odbiorniki AIS klasy B.

AIS  B100: To model łatwy w instalacji i konfiguracji, charakteryzuje się możliwie małymi wymiarami oraz niską masą.  Komunikacja za pomocą protokołów NMEA2000, NMEA0183, USB  oraz zapis na kartę SD. Posiada funkcję przejścia w tryb nadawania jak i nadawania/ odbioru.

AIS  B300: Urządzenie posiada zintegrowany GPS, wodoodporna obudowa (IP68) pozwala na montaż zewnętrzny jak i wewnętrzny.

AIS  B330: Rozbudowany model posiada zarówno wbudowany moduł GPS jak i moduł wifi oraz rozbudowany system HF AIS.

Transponder AIS Sart 100:  ze znakiem Wheelmark gwarantuje najwyższej klasy parametry, wytrzymałość oraz niezawodność w działaniu przez okres 5 lat. Miej pewność możliwości lokalizacji pozycji w sytuacji kiedy tego najbardziej potrzebujesz.

Powrót

Newsletter