Miasto współgospodarz

 

 

 

Lista Wystawców

RR YACHTS
83-000 Pruszcz Gdański, ul. Batalionów Ch. 1
tel. (+48) 504 158 933 (Trójmiasto)

tel. (+48) 534 603 503 (Warszawa)
e-mail:

www.rr-yachts.pl

 

RR Yachts to wyłączny dystrybutor w Polsce jachtów : Monte Carlo Yachts, Astondoa, Austin Parker, Wauquiez, Privilege Marine, Tofinou i Maori. Reprezentowane przez nas stocznie oferują wyjątkowo szerokie możliwości dostosowania konstrukcji i wyposażenia do indywidualnych wymagań przyszłego właściciela. Specjalizujemy się w jednostkach o rozmiarze 60+ ale w gamie posiadamy tez mniejsze jachty. W naszej ofercie znajdą Państwo jachty motorowe i żaglowe, jedno i dwukadłubowe. Zapewniamy pełny zakres usług od sprzedaży i zarządzania przez rejestracje i ubezpieczenie do szeroko pojętego serwisu w miejscu postoju jachtu. Zapraszamy do kontaktu.

 

__________________________________________________________________________________

 

Produkty :

MCY 70 - to jeden z 7 modeli (65-105) aktualnie produkowanych przez włoską stocznię Monte Carlo Yachts z Monfalcone. Wszystkie jachty tego producenta zostały zaprojektowane przez znane studio designerskie Nuvolari & Lenard. Stocznia ta jako pierwsza w sektorze jachtingu rekreacyjnego wprowadziła do budowy technologię modułową opartą na LEAN Management znanym z zaawansowanych sektorów przemysłowych takich jak lotnictwo. Dzięki temu stocznia jest w stanie uzyskać estetyczną jakość i niezrównaną niezawodność techniczną przy jednoczesnym osiągnięciu wysokiego poziomu produktywności. Mimo niezwykle krótkiego terminu realizacji Monte Carlo Yachts zapewnia pełną możliwość indywidualizacji każdego projektu. Wszystkie te cechy bez wątpienia stanowią o tym, że stocznia ta jest aktualnie jedną z najnowocześniejszych na świecie. Jest też jedną z najbardziej docenianych w branży i w ostatnim roku otrzymała wiele prestiżowych nagród - Christofle Yacht Style Awards dla MCY96, World Superyacht Award i Best of the Best Award od Robb Report czy też  Golden A' Award w kategorii Yacht & Marine Vessels Design dla MCY105

ASTONDOA 655 Coupe - Model 655 Coupe to jacht o sportowej, innowacyjnej i bardzo awangardowej linii kadłuba z odwróconą dziobnicą. Jego konstrukcja to hybryda między jachtem typu hardtop i flybridge. Hiszpańska stocznia Astondoa, to jedna z ikon światowego jachtingu motorowego, obchodząca w tym roku 100 lat istnienia i jako jedna z niewielu ciągle pozostaje w 100% własnością rodziny założycieli. Z okazji jubileuszu marki postanowiono odświeżyć gamę oferowanych jachtów i wprowadzić firmę w nowe stulecie hołdując jej ponadczasowym wartościom – innowacyjności, unikalności oraz najwyższej jakości wykonania. Renomę stoczni Astondoa potwierdzają liczne nagrody, które otrzymała za swoje osiągnięcia, od prasy i przedstawicieli przemysłu jachtowego.

AUSTIN PARKER 48 - Austin Parker 48 to najnowsza jednostka z gamy modeli SunDeck. Model ten został doskonale dobrany pod kątem wielkości i mimo tego, że jest to „jedynie” 48 stopowy jacht, to został tak zaprojektowany aby zaspokoić potrzeby nawet tych najbardziej wymagających !

Austin Parker jest pierwszą włoską stocznią która stworzyła linię jachtów bazującą na linii zewnętrznej klasycznych łódek typu „lobster boats“, używanych przez poławiaczy homarów w stanie Maine, w USA. Były to jednostki potrafiące zmierzyć się z najgorszymi warunkami na Oceanie Atlantyckim. Jachty tej stoczni to połączenie tradycji z ponadczasową włoską elegancją i innowacyjną stylistyką, której twórcą jest jeden z najbardziej utytułowanych włoskich projektantów jachtów motorowych, Fulvio de Simoni. Austin Parker to jednak nie tylko stylistyka, ale także zaawansowana konstrukcja. Kadłuby zaprojektowano tak aby wchodziły w ślizg już przy niskich prędkościach, co umożliwia bardzo dobre osiągi i zaskakująco niskie spalanie paliwa. Stocznia ma obecnie w ofercie 8 modeli jachtów o długości od 36 do 74 stóp i wszystkie są w 100% zgodne z DNA Austin Parkera. Mają wyjątkową stylistykę, oferują komfort w użytkowaniu a jednocześnie zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa oraz doskonałe, dynamiczne osiągi. W przypadku wszystkich modeli Austin Parker oferuje swoim klientom wprowadzanie do specyfikacji wielu zmian, co daje możliwość personalizacji jachtu zgodnie z ich potrzebami.     

WAUQUIEZ Pilot Saloon 42 – Pierwszy jacht Wauquiez z gamy „Pilot Saloon” powstał w 1991 r. i przez ponad 20 lat wprowadzano kolejne odsłony tego blue water cruisera, który cieszy się ciągłą popularnością. Jest to jednostka, która potrafi sprostać każdym warunkom na morzu i odznacza się doskonałymi osiągami zarówno przy słabym, jak i mocnym wietrze. Podobnie jak w przypadku innych jednostek z gamy Pilot Saloon, po bokach i z przodu nadbudówki umieszczono duże panoramiczne okna, dzięki którym będąc w salonie możemy podziwiać te same widoki, co osoby siedzące w kokpicie. Jacht oferowany jest w wersji dwu lub trzy-kabinowej. Tek jest standardowym materiałem wykończeniowym, który z dodatkiem skór i elementów ze stali nierdzewnej tworzy harmonijną całość i ponadczasowy design wnętrz. Warto zaznaczyć, że stocznia Wauquiez jest zawsze gotowa do zaproponowania unikatowych rozwiązań, szytych na miarę dla klienta

Wauquiez to stocznia z 50-cio letnimi tradycjami, która zdecydowała się obrać inną ścieżkę aniżeli konkurencyjne marki na rynku, nie uprzemysłowiła produkcji, lecz skupiła się na tworzeniu oryginalnych i wyjątkowych jachtów, którą są w stanie sprostać indywidualnym potrzebom klientów. Chcąc zagwarantować najwyższy poziom wykończenia na swoich jednostkach stocznia stara się aby cały proces konstrukcyjny jachtu odbywał się w ich zakładzie. Ponadto Wauquiez dokłada wszelkich wysiłków żeby materiały i wyposażenie użyte do budowy ich jachtów pochodziły od sprawdzonych i znanych dostawców, których produkty są synonimem jakości i niezawodności.   

Powrót

Newsletter