Miasto współgospodarz

 

 

 

Lista Wystawców

Pro Kajak
ul. Siemaszki 1
31- 201 Kraków
tel: (+48 12) 423 35 02
tel kom: 796 15 16 12
e-mail:
www.prokajak.pl

Jesteśmy firmą od ponad dwudziestu lat obecną na polskim rynku. Reprezentujemy najlepsze marki kajakowe: Prijon, Dagger, Delsyk Designe, Gumotex, Old Town, TNP, Galasport, Werner Paddles, Hiko, Eckla. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, na którym zaprezentujemy wiele nowości kajakowych.

 

Kajak Dayliner 2 Prijon – NOWOŚĆ 2018

Dayliner 2 to lekki, kompaktowy dwuosobowy kajak z polietylenu HTP. Łączy w sobie: świetne właściwości nautyczne, niską wagę i dobrą cenę....
Kajak standardowo wyposażony jest w dwie komory bagażowe, wygodne siedzenia z regulowanymi oparciami i nakładkami ocieplającymi, a także regulowane podnóżki z instalacją do założenia steru. Dzięki wyraźnym krawędziom bocznym dna, Dayliner 2 cechuje dobra stabilność kierunkowa, a kompaktowy kształt podnosi jego manewrowość - zwłaszcza na węższych i mniejszych rzekach.
Długość 470 cm, szerokość 68 cm, masa 35 kg, pojemność 480 l, kokpity 92 cm.

Bogactwo wyposażenia, najlepszy polietylen i jednocześnie ekonomiczna klasa cenowa!

 

Kajak Katana 9.7 i 10.4  2017

Projektanci firmy Dagger wykorzystując własne doświadczenia oraz wybierając co najlepsze z konstrukcji innych kajaków hybrydowych - stworzyli Katanę.
Zaprojektowany tak aby w każdych warunkach, kajakarz początkujący czy doświadczony czuł się w nim komfortowo i bezpiecznie.
Największymi zaletami jest szybkość na płaskiej wodzie i duża dzielność, a także zwrotność na wodzie płynącej.
Wysoki rocker i zaokrąglona rufa zaczerpnięte z Daggera Mamby sprawiają, że doskonale radzi sobie na rzekach górskich do klasy WW 3, co docenią miłośnicy białej wody.
Większy kokpit Katany, zapewnia dużą swobodę podczas wsiadania i wysiadania oraz tworzy bardziej przestronne wnętrze niż w tradycyjnych kajakach górskich.
Wygodne ergonomiczne siedzenie, regulowany podnóżek, komora bagażowa i skeg sprawiają, że każdy może dostosować kajak do swoich potrzeb.
Kajak Katana 9.7 i 10.4 2017 dostępny u nas w trzech wersjach wyposażenia: River, E i Club.
Podsumowując: „Kompletna przygoda… nieograniczone możliwości”

 

Solar 2 i 3 osobowy Gumotex

Kajaki Solar od sezonu 2017 zyskał nowy dłuższy pokład (na dziobie i rufie) oraz dziobowy pokładnik do niego. Wydłużenie pokładu spowodowało, że kajak jest lepiej zabezpieczony przed dostaniem się wody do środka. Natomiast metalowe wzmocnienie (pokładnik) zwiększa sztywność łódki. Główne przeznaczenie Solara oczywiście pozostaje bez zmian: jeziora, rzeki nizinne i morskie zatoki to najlepsze miejsca dla kajaka. Solar z nowym pokładem pozwoli wam bezpiecznie spłynąć górskie rzeki do trudności WW II. Prosta konstrukcja oraz łatwa obsługa sprawiają, iż kajak jest idealnym dodatkiem do wypoczynku i rekreacji nad wodą. Wygodne oparcia i podnóżki to przyjemne dodatki, które podnoszą komfort użytkowy. Dziewięć (3 główne i 6 pomocniczych) niezależnych komór powietrznych wydatnie wpływa na bezpieczeństwo. Po zamocowaniu siedzenia na środku, kajak Solar zamienia się w bardzo pakowną jedynkę

 

Kombinezon Safety – NOWOŚĆ 2017

Safety to suchy kombinezon przeznaczony do ratownictwa wodnego. Opracowany został wspólnie z profesjonalnymi ratownikami, do działań w trudnych warunkach. Wykonany jest z czterowarstwowego, oddychającego materiału AirFour z Cordurowymi skarpetami i wzmocnieniami.
Kombinezon posiada wodoodporny zamek w przedniej części od ramienia do tali oraz zamek higieniczny (rozporek) na froncie. Na szyi i nadgarstkach wodoodporne mankiety lateksowe, pokryte neoprenowymi kołnierzami. Na udzie umieszczono dużą kieszeń.
Odblaskowe elementy na rękawach i nogawkach ułatwią lokalizację w warunkach niedostatecznej widoczności.

Wiosła Rapa Carbon i Wolferine Carbon – NOWOŚĆ 2017

Rapa i Wolferine Carbon to nowa propozycja, cieszących się dużym uznaniem wioseł, z firmy TNP.
Dzięki zastosowaniu specjalnie dobranej kompozycji włókien węglowych i poliamidowych, pióra są znacznie mocniejsze, sztywniejsze i lżejsze. Drążek wykonany z włókien węglowych o średnicy 30 mm.
Rapa o lekko asymetrycznych piórach o powierzchni 713 cm skierowana jest przede wszystkim do kajakarzy górskich.
Wiosło Wolferine przeznaczone jest do kajakarstwa nizinnego i morskiego. Zgrabne, asymetryczne pióra są bardzo wytrzymałe. Ciekawym rozwiązaniem jest również dzióbek - okapnik na piórze, którego zadaniem jest odprowadzanie nadmiaru wody podczas wiosłowania.


 

PRO KAJAK – GDZIEKOLWIEK JEST WODA!!!

 

 

Powrót

Newsletter