Miasto współgospodarz

 

 

 

Lista Wystawców

STOCZNIA JACHTOWA NORTHMAN
ul. Przemysłowa 10
11-600 Węgorzewo
tel.: + 48 (87) 427 15 37, + 48 665 141 401, + 48 604 785 432
e-mail:
www.northman.pl

Wyłączny producent jachtów żaglowych Maxus oraz motorowych Nexus i Courier.

Naszą misją jest spełnianie marzeń żeglarzy. Marzeń o najlepszym, najbezpieczniejszym, niezmiernie wygodnym i precyzyjnie wykonanym jachcie. Działamy z pasją bazując na nowoczesnych technologiach i doświadczonym zespole. Projektujemy, wdrażamy i realizujemy unikalne rozwiązania. Łamiemy standardy i wyprzedzamy oczekiwania, tworząc wyjątkowe projekty.

Jakość na najwyższym poziomie
Nasze jachty zdobywają uznanie na całym świecie. Cechują się nautyką na najwyższym poziomie. Świadczą o tym pozytywne opinie polskich i zagranicznych żeglarzy, ale również duża ilość nagród przyznanych przez czołowych ekspertów w branży, wielokrotne zwycięstwa w regatach oraz setki pucharów zdobytych przez nas i naszych klientów. Oferujemy wyłącznie najwyższą jakość ; nie sprzedajemy półfabrykatów. Bazujemy na najlepszym osprzęcie. Nie stosujemy oszczędnych rozwiązań.
Różnorodność oferty
Tworzymy jednostki przeznaczone zarówno na śródlądzie jak i na Bałtyk, na regaty jak i do turystycznej żeglugi, na małe akweny, ale także na rejs dookoła świata, wersje ekskluzywne i armatorskie.
Bezpieczeństwo
Nasze jachty podlegają certyfikacji  przez Polski Rejestr Statków. Jednostki przygotowujemy również pod szczegółowe wymogi innych państw, jak i organizacji (np. odpowiednie kategorie Offshore Special Regulations wg ISAF).

Jesteśmy użytkownikami swoich jachtów: flota Ahoj Czarter liczy ok. 100 jednostek. Co roku budujemy, serwisujemy i analizujemy wprowadzane rozwiązania . Zebrane doświadczenie pozwala budować nam doskonałe jednostki, zgodne z oczekiwaniami klientów.

Jesteśmy organizatorem największej żeglarskiej imprezy w Polsce. Wyjątkowych Regat Northman-Cup, przeprowadzanych na jachtach kabinowych tego samego typu.

Powrót

Newsletter