Miasto współgospodarz

 

 

 

Lista Wystawców

MAZURIA
11-214 Galiny, ul. Galiny 2
tel.: (+48 89) 678 94 14
fax: (+48 89) 761 22 21
e-mail:
www.mazuria.com 

Największa w Polsce hurtownia osprzętu do łodzi motorowych i jachtów, oferuje w ciągłej sprzedaży osprzęt sprowadzany bezpośrednio od największych światowych producentów: Wichard, Clamcleat, Southco, Majoni, Matromarine, Vitrifrigo, Ossian, Lofrans, Savoretti, Gebo i inni.
Nasza oferta obejmuje: odbijacze, kuchenki, zlewozmywaki, fotele, kotwice, elementy instalacji wodnej, toalety, pompy, lampy, koła ratunkowe, kamizelki, przekładnie, kierownice i sterociągi a także inny osprzęt i okucia.
Oferujemy także akcesoria do uprawiania sportów wodnych firmy Jobe oraz profesjonalną odzież żeglarska Gill.
Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem silników stacjonarnych Hyundai SeasAll, Lombardini Marine oraz przyczepnych silników Selva.
Sprzedaż – montaż – serwis.
Prowadzimy sprzedaż wysyłkową.
Zapraszamy!
 

Zdalnie sterowany pojazd podwodny – to zaawansowane technicznie urządzenie do przeszukiwania oraz badania dna zbiornika wodnego. Pracuje zarówno w słodkiej jak i słonej wodzie. Niewielka waga sprawia, że transport urządzenia wraz z wyposażeniem nie jest żadnym problemem.
Wysokiej rozdzielczości ekran w urządzeniu sterującym a także wysokiej rozdzielczości kamera, świetnie spisują się w każdych warunkach. Sterowanie jest intuicyjne i łatwe, więc robot może służyć zarówno do pracy jak i również do zabawy. Wiele opcji dodatkowych pozwala na rozbudowanie funkcjonalności według potrzeb.

Charakterystyka:
Lodówka C25 L.
Zasilanie :12 /24 V (opcjonalnie 12/24 V – 100-240 V 50/60Hz) o wymiarach szer. 422x gł. 364 x wys 442 mm .
Dwie wersje kolorystyczne : perłowy szary oraz czarny.
Zewnętrzny agregat, dzięki czemu jest możliwość montażu agregatu obok lodówki a nie wyłącznie z tyłu.
System zamknięcia został tak opracowany, aby uniemożliwić przypadkowe otwarcie.
Kilka trybów otwierania.

Wciągarka Smart R-1 – wykonana z aluminium oraz ze stali nierdzewnej. Dostępna z wysokim lub niskim kabestanem, zalecana do łodzi o długości do 13m. Smart R1 przeznaczona jest do łańcuchów o grubości od 6 do 8 mm.


Uniwersalny zestaw sterowania hydraulicznego do silników zaburtowych o maksymalnej mocy 350 KM zawierający wszystkie niezbędne do podłączenia elementy. Nowatorskie rozwiązania zapewniają płynną pracę całego układu, a kierownica pozostawiona w określonej pozycji nie zmieni swojego położenia! Zestaw jest kompletny i gotowy do podłączenia.

Powrót

Newsletter