Miasto współgospodarz

 

 

 

Lista Wystawców

SONIA DRAGA Sp. z o.o.

40-588 Katowice, ul. Fitelberga 1
tel. (+48 32) 782 64 24
fax (+48 32) 253 77 28
e-mail:
www.soniadraga.com.pl

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem i dystrybutorem w Polsce firmy JL AUDIO, wiodącego producenta luksusowych morskich i samochodowych systemów audio w Stanach Zjednoczonych. Proponujemy wysokiej klasy systemy głośnikowe, subwoofery, wzmacniacze, stacje multimedialne, akcesoria.  Wszystko co potrzebne by móc odtwarzać silny i czysty dźwięk  na jachtach i łodziach.  Nasza oferta zawiera również tańsze rozwiązania firmy CALIBER


Stacja multimedialna JL AUDIO MM100s

W fabryce mieszczącej się na Florydzie, w Stanach Zjednoczonych, zespół specjalistów  JL AUDIO opracował produkt, kierując się cennymi uwagami od klientów i długoletnim doświadczeniem w produkcji sprzętu audio wysokiej klasy. Inżynierowie skupili się na poprawie głównego odtwarzacza, natomiast zespół opracowujący sprzęt zadbał o stylowo wyglądający produkt, działający w prawdziwych warunkach morskich. Zespół zajmujący się programowaniem stworzył interfejs, który świetnie się sprawdza na wodzie. 
Funkcjonalność MM100s została dostosowana do dzisiejszych zaawansowanych aplikacji multimedialnych, oferuje szeroką gamę opcji łączności dla urządzeń zewnętrznych – Bluetooth®, USB 2.0 (bezpośrednie połączenie cyfrowe dla urządzenia smartphone), pamięć USB, analogowe pomocnicze wejścia do podłączenia szerokiej gamy źródeł dźwięku oraz NMEA 2K- CAN (protokół używany do tworzenia sieci urządzeń elektronicznych), który umożliwia łączność z kompatybilnymi urządzeniami elektroniki morskiej.
Konstrukcja MM100s została starannie zaprojektowana, aby zapewnić doskonałą ergonomię. Produkt posiada intuicyjny interfejs z dużym wyświetlaczem ułatwiającym czytanie w czasie ruchu, przyciskami i pokrętłem sterującym ułatwiającym użytkowanie. Kolorowy 3,5-calowy wyświetlacz LCD o bardzo dużej jasności oferuje tryby poświetlenia na dzień i noc, wybierane przez użytkownika, za pomocą przycisku lub pilota. Opcjonalnie na statku można zainstalować okrągłe piloty MMR-20, jeśli potrzebne są dodatkowe punkty kontrolne.
 

Akcesoria Marine  JL AUDIO  zyskały renomę wśród instalatorów i entuzjastów, którzy cenią sobie jakość, elastyczność i niezawodność w trudnym środowisku morskim. Jest to doskonałe uzupełnienie oferty o następujące akcesoria: przewody zasilające, głośnikowe, komunikacyjne np.: USB, jack oraz zestawy okablowania i wiele innych.
Wszystkie akcesoria są najwyższej jakości i w pełni przystosowane do użycia ich w trudnych warunkach morskich.

 

 


 

 

Wzmacniacze JL AUDIO z serii Marine  to najwyższa jakość morskich konstrukcji z potężnym  zaangażowaniem działu inżynierii i innowacji Oprócz światowej klasy jakości dźwięku, wzmacniacze te oferują wyjątkową wydajność, co skutkuje niewielkimi rozmiarami i mniejszym poborem prądu. Wszystkie serie oferuje szeroką gamę modeli w celu dopasowania do potrzeb każdej poważnej morskiej instalacji audio. Różnorodność modeli pozwala na indywidualne dobranie wzmacniacza do potrzeb danego systemu audio. Ponadto wzmacniacze te posiadają piękny wygląd i są w pełni odporne na warunki panujące na jachcie, łodzi itp..... .


JL AUDIO stacja multimedialna dla morskich systemów audio
Oferując doskonałą jakość dźwięku, ergonomię oraz zaawansowane funkcje audio, MediaMaster®100s-BE pozwoliło wejść JL Audio do ważnej kategorii produktowej i uzupełnić szeroki asortyment wysokiej jakości produktów działających w warunkach morskich. 
Podobnie do innych produktów JL Audio Marine MediaMaster®100s-BE został specjalnie zaprojektowany i zbudowany z nierdzewnych, wodoodpornych materiałów. To długo wyczekiwany najwyższej klasy sprzęt przeznaczony dla naszych europejskich klientów. Po miesiącach skrupulatnych testów pod ścisłą kontrolą, z radością możemy im zaprezentować spoisty system, który nie ma konkurenta pod względem jakości dźwięku i trwałości.
W fabryce mieszczącej się na Florydzie, w Stanach Zjednoczonych, zespół specjalistów
 JL Audio opracował produkt, kierując się cennymi uwagami od klientów i długoletnim doświadczeniem w produkcji sprzętu audio wysokiej klasy. Inżynierowie skupili się na poprawie głównego odtwarzacza, natomiast zespół opracowujący sprzęt zadbał o stylowo wyglądający produkt, działający w prawdziwych warunkach morskich. Zespół zajmujący się programowaniem stworzył interfejs, który świetnie się sprawdza na wodzie. 
Funkcjonalność MM100s-BE została dostosowana do dzisiejszych zaawansowanych aplikacji multimedialnych, oferuje szeroką gamę opcji łączności dla urządzeń zewnętrznych – Bluetooth®, USB 2.0 (bezpośrednie połączenie cyfrowe dla urządzenia smartphone), pamięć USB, analogowe pomocnicze wejścia do podłączenia szerokiej gamy źródeł dźwięku oraz NMEA 2K- CAN (protokół używany do tworzenia sieci urządzeń elektronicznych), który umożliwia łączność z kompatybilnymi urządzeniami elektroniki morskiej.
Konstrukcja MM100s-BE została starannie zaprojektowana, aby zapewnić doskonałą ergonomię. Produkt posiada intuicyjny interfejs z dużym wyświetlaczem ułatwiającym czytanie w czasie ruchu, przyciskami i pokrętłem sterującym ułatwiającym użytkowanie. Kolorowy 3,5-calowy wyświetlacz LCD o bardzo dużej jasności oferuje tryby podświetlenia na dzień i noc, wybierane przez użytkownika, za pomocą przycisku lub pilota. Opcjonalnie na statku można zainstalować okrągłe piloty MMR-20, jeśli potrzebne są dodatkowe punkty kontrolne.
 
O JL AUDIO
JL AUDIO jest wiodącym producentem luksusowych samochodowych i morskich systemów audio w Stanach Zjednoczonych. Firma szczyci się wyjątkową trwałością i spójnością swoich produktów, które w czasie produkcji zostały poddane różnorodnym testom. Oddział firmy produkujący sprzęt działający w środowisku morskim dostarcza systemy głośnikowe testowane w środowisku oceanicznym. Produkty wysokiej klasy zapewniają domową jakość dźwięku od luksusowych jachtów po łodzie sportowe.
 
Powrót

Newsletter