Miasto współgospodarz

 

 

 

Lista Wystawców

CHARTER.PL Piotr Kowalski
43-300 Bielsko-Biała
ul. Piłsudskiego 42/2
tel./fax: (+48 33) 497 10 57
e-mail:
www.charter.pl
www.charter.edu.pl
www.ksiegarniamorska.pl

Firma Charter.pl / Charter.edu.pl od początku swojej działalności kojarzy się żeglarzom w Polsce z najwyższej jakości usługami czarteru jachtów morskich i barek, organizacją rejsów morskich oraz szkoleń.CZARTER JACHTÓW MORSKICH I BAREK TURYSTYCZNYCH
Charter.pl oferuje czartery jachtów na całym świecie, co każdemu pozwala znaleźć coś dla siebie. Miłośnicy klimatów śródziemnomorskich mają do wyboru bogatą ofertę czarterową m.in. w Chorwacji, Grecji, we Włoszech. Wyspy wydaja się bardziej interesujące niż kontynent? Żaden problem – Baleary, Azory, Wyspy Kanaryjskie, Malta czy Sardynia są fantastycznym miejscem na rejs. Dla tych, którzy wolą chłodniejsze rejony, przygotowaliśmy ofertę czarterów na Bałtyku czy Morzu Północnym. Wielbiciele egzotyki mogą wyczarterować jacht na Karaibach, Seszelach czy też w Tajlandii bądź Polinezji.
Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi, renomowanymi armatorami, którzy gwarantują jak najwyższą jakość usług, przy zachowaniu racjonalnych cen. Poza czarterem jachtów – proponujemy klientom również pomoc w organizacji transportu, pośredniczymy w pozyskaniu skippera.

Poza jachtami morskimi, proponujemy możliwość wyczarterowania barek śródlądowych. Wypoczynek na barce jest bezpieczny i nie wymaga specjalnych patentów, umiejętności ani przygotowania. Jest to fantastyczny pomysł na rodzinne wakacje. Czarterując barkę mają Państwo okazję przeżyć niezwykłą przygodę na wodzie i jednocześnie zwiedzić najpiękniejsze zakątki Europy – m.in. we Francji, Niemczech, Holandii, Finlandii, Włoszech, a także w Polsce.


REJSY MORSKIE
Kolejnym obszarem naszej działalności są rejsy morskie dla klientów indywidualnych (oferujemy pojedyncze miejsca na jachtach). W ciągu roku organizujemy kilkanaście rejsów na różnych akwenach. W obrębie Europy proponujemy przede wszystkim rejsy po Adriatyku (Chorwacja, Słowenia, Włochy), w Grecji, we Włoszech, na Azorach i Wyspach Kanaryjskich. W ofercie posiadamy także, cieszące się dużym zainteresowaniem, rejsy po Morzu Północnym. Dla tych, którzy chcą popływać gdzieś dalej i uciec przed zimnem, proponujemy rejsy po Karaibach – pływanie w zasięgu pasatów i lokalna przyroda zadowolą każdego miłośnika żeglarstwa.
Nasze rejsy są zorganizowane w ten sposób, że zapewniają zarówno wypoczynek, zwiedzanie, jak i zdobycie żeglarskiego doświadczenia.
Oprócz terminów rejsów proponowanych przez nas, oferujemy rejsy na życzenie, tzn. wykonujemy kalkulację rejsu dla dowolnie wybranego akwenu, w dowolnym terminie i dla dowolnej liczby osób.

 

KURSY ŻEGLARSKIE I MOTOROWODNE
Przez cały rok prowadzimy szkolenia żeglarskie, motorowodne (także uprawnienia na holowanie) i specjalistyczne. Przygotowujemy do egzaminów na jachtowego sternika morskiego, sternika motorowodnego, motorowodnego sternika morskiego. W ofercie mamy również kursy radiowe SRC, LRC, warsztaty nawigacyjne, szkolenia manewrowe czy też specjalistyczne kursy: radarowe, silnikowe, STCW. Posiadamy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę instruktorską. Poza szkoleniami w systemie polskich uprawnień, organizujemy również szkolenia i egzaminy na międzynarodowe certyfikaty ISSA oraz chorwackie uprawnienia Voditelj Brodice.

 

Powrót

Newsletter