Miasto współgospodarz

 

 

 

Marine Industry Forum

Zapraszamy do udziału w pierwszej edycji forum technologicznego MARINE INDUSTRY FORUM WIND & WATER, które odbędzie się w  dniach 10-11 listopada 2017 roku w Międzynarodowym Centrum  Kongresowym położonym w sercu Katowic, podczas II Śląskich Targów Sportów Wodnych WODA i WODA.

Forum technologiczne MARINE INDUSTRY FORUM WIND & WATER to impreza typu business to business, skierowana do reprezentantów branży przemysłu jachtowego, dająca fachowcom i przedsiębiorcom możliwość zapoznania się w jednym czasie i miejscu z innowacyjnymi technologiami, najnowszymi materiałami, elementami wyposażenia oraz trendami panującymi na rynku jachtów i łodzi.  

Dla wystawców będzie to okazja do prezentacji i promocji własnych produktów w gronie zainteresowanych klientów, możliwość wymiany zdobytych doświadczeń oraz szansa nawiązania nowych relacji biznesowych.

W trakcie wydarzenia odbywać się będą branżowe spotkania, konferencje i szkolenia podczas,  których omawiane będą tematy poświęcone najnowszym trendom i nowoczesnym technologiom dostępnym na polskim i zagranicznym rynku produkcji jachtów i łodzi, zagadnienia z zakresu finansowania oraz najnowszych przepisów.  

Przedsiębiorcy stawiający pierwsze kroki w branży będą mieli okazję zaprezentować tu swoje osiągnięcia i  nowatorskie pomysły w ramach specjalnego sektora Start-up czyli miejscu innowacji i inspiracji.

Forum technologiczne MARINE INDUSTRY FORUM  odbywać się będzie w jednym czasie i miejscu z  drugą edycją Śląskich Targów Sportów Wodnych WIATR i WODA.

Zeszłoroczna, premierowa edycja Targów w  Katowicach zyskała duże uznanie zarówno wśród wystawców jak i publiczności imprezy. Swoją ofertę zaprezentowało blisko 200 wystawców a wielu z nich znalazło na Targach klientów zainteresowanych ich ofertą.

Międzynarodowe Centrum  Kongresowe, miejsce w  którym odbędzie się Forum to najnowocześniejsze centrum  targowo-konferencyjne w Polsce,  oferujące użytkownikom wysoki  standard i możliwość organizacji  imprezy na najwyższym,  światowym poziomie.

Budynek uznany przez  Stowarzyszenie Architektów  Polskich za najlepszy obiekt  architektoniczny w Polsce,  położony w centrum miasta z  doskonałą komunikacją dla gości  z Polski i zagranicy.

Wysoki standard wykończenia sal konferencyjnych i hal, zapewniają  odpowiednie otoczenie dla  wymagającego biznesowego  środowiska.

Atrakcyjna formuła imprezy, lokalizacja z dogodnym dojazdem zarówno dla przedsiębiorców z kraju jak i zagranicy oraz skonsolidowanie w jednym czasie i miejscu z drugą edycją Śląskich Targów Sportów Wodnych WIATR i WODA to ogromne atuty MARINE INDUSTRY FORUM WIND & WATER.

Zapraszamy Państwa także do skorzystania z oferty prezentacji i promocji Państwa produktów w gronie zainteresowanych klientów oraz możliwość wymiany zdobytych doświadczeń.

 

 

Newsletter