Miasto współgospodarz

 

 

 

SunCamper 35

SunCamper 35 z silnikiem stacjonarnym diesel 40 KM z przekładnią s-drive.  – PREMIERA 2018

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia TARGÓW WIATR I WODA, które odbędą się w dniach  12-14 października 2018 roku w Katowicach

Na wystawie stocznia Balt-Yacht zaprezentuje NOWOŚĆ 2018:

 

SunCamper 35–luksusową  jednostkę typu houseboat do rekreacyjnego pływania z załogą dziesięcioosobową (pływanie dzienne), która powstała na bazie 8 lat doświadczeń z produkcji i eksploatacji swego poprzednika - popularnego SunCampera 30.

Podczas premierowego występu na targach w Warszawie 2018  SunCamper 35 zdobył prestiżową nagrodę Gwóźdź Targów Wiatr i Woda 2018 miesięcznika „Żagle” im. Jerzego Fijki w kategorii Duży Jacht motorowy:

SunCamper 35 wyróżnia się nowoczesną nietypową sylwetką, doskonałym hydrodynamicznie kadłubem pozwalającym na rozwijanie znacznie większych prędkości niż spacerowa, małym zanurzeniem, ekonomicznością oraz świetną jakością wykonania. Jasne i przestronne wnętrze oferuje pełną wysokość stania w kabinach, 2 wygodne łazienki  czy wyposażoną kuchnią. Komfort na zewnątrz zapewniają: duży funkcjonalny kokpit z wieloma miejscami do siedzenia, pokład słoneczny na dachu z miejscem do opalania się oraz opcjonalnym, dodatkowym stanowiskiem sterowym, tzw. flybridge, jak również  ławeczka dziobowa czy wygodne przejścia wokół łodzi.

SunCamper 35 może być napędzany rekomendowanymi silnikami zaburtowymi uciągowymi o mocach od 25 do 115 KM,   silnikami stacjonarnymi "S-drive" do 60 KM,  silnikami elektrycznymi lub napędem hydraulicznym.

Więcej informacji o jednostce można znaleźć na: www.baltyacht.pl

Na targach  zaprezentujemy SunCampera 35 z silnikiem stacjonarnym diesel 40 KM z przekładnią s-drive.

Nasi reprezentanci udzielą Państwu szczegółowych informacji na stoisku

Przekonaj się, jak wygląda nowa jakość wśród łodzi spacerowych!

 

 

<POWRÓT

 

Materiały informacyjne nadesłane przez wystawców 3. Śląskich Targów Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR I WODA 2018

Newsletter