Miasto współgospodarz

 

 

 

Pro Kajak

<POWRÓT

Pro Kajak

31- 201 Kraków, ul. Siemaszki 1

tel: (+48 12) 423 35 02

tel kom: 796 15 16 12

e-mail: prokajak@prokajak.pl

www.prokajak.pl

 

            Jesteśmy obecni na polskim rynku już ponad 20 lat. Liderujemy w dystrybucji najwyższej jakości kajaków, kanadyjek, pontonów i akcesoriów do sportów wodnych. Reprezentujemy najlepsze marki kajakowe: Prijon, Dagger, Delsyk Designe, Gumotex, TNP, Galasport, Werner Paddles, Hiko, Eckla.

            Myślisz o spłynięciu górskiego potoku? Chcesz sprawdzić się na nizinnej, zwałkowej rzece? Nie straszne ci są fale morskie? Koniecznie odwiedź nas.

 

Kajak Dayliner 2 Prijon – NOWOŚĆ 2018

 

Dayliner 2 to lekki, kompaktowy dwuosobowy kajak z polietylenu HTP. Łączy w sobie: świetne właściwości nautyczne, niską wagę i dobrą cenę....

Kajak standardowo wyposażony jest w dwie komory bagażowe, wygodne siedzenia z regulowanymi oparciami i nakładkami ocieplającymi, a także regulowane podnóżki z instalacją do założenia steru. Dzięki wyraźnym krawędziom bocznym dna, Dayliner 2 cechuje dobra stabilność kierunkowa, a kompaktowy kształt podnosi jego manewrowość - zwłaszcza na węższych i mniejszych rzekach.

Długość 470 cm, szerokość 68 cm, masa 35 kg, pojemność 480 l, kokpity 92 cm.

Bogactwo wyposażenia, najlepszy polietylen i jednocześnie ekonomiczna klasa cenowa!

 

Kajak Nifty 440 – NOWOŚĆ 2019

 

Tak to nie pomyłka - nowy Delsyk Nifty 440 jest dłuższy 10 cm od swojego poprzednika. Ma większy kokpit i wyraźnie podniesiony pokład w miejscu usytuowania nóg. Wprowadzone zmiany stworzyły dużą przestrzeń kajakarzowi pod pokładem. To ukłon producenta w stronę wysokich, nawet tych 2 m, kajakarzy. Zdecydowanie - Nowy Nifty 440 to jeszcze bardziej komfortowy kajak.

Niezmiennie Nifty 440 pozostał wszechstronnym kajakiem o świetnych parametrach nautycznych. Jest szybką, a jednocześnie bezpieczną łódką. W czasie przechyłów zachowuje się stabilnie. Nifty 440 sprawdzi się na krętych rzekach. Da także wielką przyjemność przy pokonywaniu dużych rzek i jezior. Charakterystyczny kształt dziobu zapewnia doskonałe cięcie fal. Docenianą to doświadczeni kajakarze w trudnych warunkach płynąc wzdłuż wybrzeża.

Długość 440 cm, szerokość 62 cm, kokpit 99 x 54,5 cm, waga 24 kg, ładowność max. 150 kg

 

Swing 1 i Swing 2 pełny NITRILON® – NOWOŚĆ 2018

 

Nowy Swing 1 osobowy i 2 osobowy od sezonu 2018 jest dostępny z najbardziej uznanego materiału Nitrilon®. Materiał Nitrilon® wykazuje wysoką odporność na ścieranie, ma najlepszy stosunek wagi do wytrzymałości. Jest z powodzeniem od wielu sezonów powszechnie stosowany do produkcji większości łódek Gumotex.

Kajak przeznaczony do rekreacji i turystyki na jeziorach, rzekach nizinnych i górskich do stopnia trudności WW II. Jest to pierwsza łódka w ofercie Gumotexu, w której zastosowano nowatorskie rozwiązanie: system wręg usztywniających pokład. Podniosło to prędkość kajaka, ale także zwiększyło jego stabilność.

 

Wolferine Carbon (węglowe) TNP

 

Wolferine Carbon to najbardziej zaawansowana wersja, cieszących się dużym uznaniem, wioseł z serii Wolferine firmy TNP. Do produkcji piór zastosowano innowacyjną kompozycję (opracowaną w firmie TNP) specjalnie dobranych włókien węglowych i poliamidowych - w skrócie PAC. Dzięki temu osiągnięto bardzo mocne i sztywne pióra. Jednocześnie utrzymując niską wagę wiosła, dla 200 cm wynosi tylko 830 gramów.

Powierzchnia pióra: 655 cm2.

Dedykowane kajakarzom nizinnym i morskim.

 

PRO KAJAK – GDZIEKOLWIEK JEST WODA!!!

<POWRÓT

 

Materiały informacyjne nadesłane przez wystawców 3. Śląskich Targów Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR I WODA 2018

Newsletter