Miasto współgospodarz

 

 

 

Parker Poland

<POWRÓT

 

PARKER POLAND
05-152 Czosnów, Cząstków Polski 171
tel.: (+48 22) 785 11 11
fax: (+48 22) 785 09 99
e-mail:
www.parker.com.pl

Parker Poland to producent rekreacyjnych łodzi laminatowych o długości do 12 metrów, a także hybrydowych łodzi typu Rib, przystosowanych do pracy w najbardziej wymagających warunkach.

Firma Parker Poland od ponad 20 lat jest wiodącym importerem i dystrybutorem silników Mercury. Posiada rozbudowaną ofertę osprzętu do łodzi marki Osculati, Ultraflex, Wema oraz elektroniki pokładowej Simrad, Lowrance, B&G oraz Fusion.

Gama łodzi i asortymentu stale się rozszerza. Parker Poland nieprzerwanie pracuje nad nowymi projektami, aby sprostać oczekiwaniom klientów.

 

 

NOWE SILNIKI MERCURY 15/20 EFI

Najnowszy produkt Mercury z linii przenośnych czterosuwowych silników zaburtowych został zaprojektowany i zbudowany tak, aby poprawić każdy aspekt Twojego pobytu na wodzie.

Zalety:

  • Wtrysk paliwa EFI gwarantuje szybkość , niezawodny rozruch i natychmiastową reakcję przepustnicy w każdych warunkach pogodowych
  • Pozioma regulacja rumpla umożliwia wygodne sterowanie lewą lub prawą ręką
  • Obrotowa manetka gazu ułatwia obsługę – jedną lub drugą ręką (gaz zawsze w dół)
  • Pionowa regulacja rumpla poprawia komfort i kontrolę

 

NOWE SILNIKI MERCURY V6 3,4L 175, 200, 225 KM

Nowe silniki czterosuwowe Mercury FourStroke są skonstruowane precyzyjnie od płetwy sterowej po pokrywę. Zaawansowane technologie poprawiają wszystkie aspekty działania i niezawodność. Solidne silniki V‑6 o pojemności 3,4 litra, których konstrukcja minimalizuje masę i zużycie paliwa, zapewniają najlepsze w historii firmy Mercury przyspieszenie, największą prędkość maksymalną i oszczędność paliwa. Nowe modele cechuje również niezrównane tłumienie hałasu i drgań, zapewniające doskonały komfort na wodzie, a system zarządzania ładowaniem akumulatorów Idle Charge zapobiega ich wyczerpaniu w razie używania wielu urządzeń elektronicznych.

Układ zaawansowanej optymalizacji zasięgu (Advanced Range Optimization, ARO) i układ zamknięty sterowania dopływem paliwa współpracują ze sobą, aby precyzyjnie regulować mieszankę paliwa i zapewniać najlepszą możliwą sprawność.

Inżynierowie z firmy Mercury gram za gramem zmniejszali masę nowych silników zaburtowych Mercury V6 , aż osiągnęli najmniejszą masę w tej klasie silników.

Adaptacyjna regulacja prędkości (ASC) umożliwia utrzymanie prędkości obrotowej silnika bez względu na zmiany obciążenia lub warunków – na przykład wskutek wzburzenia wody, ciasnych skrętów, holowania narciarza i niższych prędkości w ślizgu – bez konieczności częstego zmieniania położenia przepustnicy.

Aby z łatwością sprawdzić poziom oleju, wystarczy przycisnąć klapkę na górnej osłonie. Jedno naciśnięcie otwiera wodoszczelną klapkę pod którą znajduje wskaźnik poziomu oleju (bagnet) i naklejka z informacjami o obsłudze. Klapka zapewnia również dostęp do uchwytu do  zdejmowania i przenoszenia pokrywy, a zamknięta zlewa się na powrót z osłoną.

Dostępne są dwa kolory obudowy biały (Cold Fusion) i tradycyjny czarny (Phantom Black). Personalizację zapewniają dostępne jako opcjonalne zestawy fabrycznie lakierowane panele z akcentami kolorystycznymi.

 

 

 

FUSION APOLLO RA770

Naszą nową linią w gamie produktów jest Fusion Apollo, którą charakteryzuje najnowsza na rynku technologia i funkcje. Całkowicie nowa jednostka, służąca do odtwarzania audio na wodzie w wysokiej jakości.  Nowoczesne wzornictwo, aby zadowolić najbardziej wymagające stocznie jachtowe i klientów.

Zalety:

  • Najbardziej zaawansowane przetwarzanie dźwięku i funkcje profilowania audio.
  • Całkowicie nowa wielostrefowość Party Bus, czyli odtwarzanie z wielu źródeł.
  • Ekran dotykowy w technologii spajanego szkła ze sterowaniem przy użyciu gestów.
  • Jest to pierwsze morskie radio z wbudowanym Wi-Fi
  • Fusion Apollo zapewnia również bezprzewodowe aktualizacje oprogramowania przez nową aplikację Fusion-Link.

Po wysłuchaniu nowego Apollo RA770 z zapisanymi ustawieniami DSP, odnosi się wrażenie znakomitego brzmienia. Technologia DSP jest zdumiewająca i nie można jej porównywać z żadnym innym urządzeniem spotykanym na współczesnym rynku.

 

 

<POWRÓT

 

Materiały informacyjne nadesłane przez wystawców 3. Śląskich Targów Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR I WODA 2018

Newsletter