Miasto współgospodarz

 

 

 

ECO MARINE

NIMBUS Weekender W9 - nowość 2018

Podczas tegorocznej edycji targów WIATR I WODA – premierę będzie miał Nimbus Weekender W9 – legenda, która powróciła. Odziedziczył on wiele zalet ze starszych kultowych modeli a w szczególności te elementy, które stanowią o doskonałej funkcjonalności jachtów. Wszystko po to, aby życie na pokładzie było tak łatwe i wygodne, jak to tylko możliwe. Weekender W9 został stworzony do spotkań towarzyskich oraz do osiągania dużych prędkości na wodzie przy zachowaniu maksimum komfortu i bezpieczeństwa. Został zbudowany dla ludzi, którzy cenią sobie prędkość oraz wspólne spędzanie czasu w gronie znajomych, na otwartej przestrzeni.

Nimbus Weekender W9 - Legenda, ktora powraca - premiera odbyła się w styczniu 2018 na targach Dusseldorf Boat Show to najnowszyy model stoczni Nimbus Boats. 

Jest to 9 - metrowa łódź wekendowa, przestosowana do spotkań towarzyskich oraz do osiągania dużych prędkości na wodzie przy zachowaniu maksimum komfortu i bezpieczeństwa. model zbudowany dla ludzi którzy cenią sobie wspólne spędzanie czasu w gronie znajomych, na otwartej przestrzeni. Jacht tak jak jego poprzednik został zaprojektowany z dodatkową przestrzenią na prawej burcie, która służy ułatwieniu poruszania się po pokładzie jachtu.  

 

<POWRÓT

 

Materiały informacyjne nadesłane przez wystawców 3. Śląskich Targów Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR I WODA 2018

Newsletter