Pobierz przewodnik targowy

 

Dla mediów

Zapraszamy dziennikarzy i fotoreporterów do uczestnictwa i relacjonowania Targów Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA w Warszawie oraz konferencji Marine Industry Forum (9 marca 2018 roku).Spotykamy się w Centrum EXPO XXI w Warszawie w dniach 8-11 marca 2018 roku.

Akredytacja dla dziennikarzy i fotoreporterów jest bezpłatna i obowiązuje przez wszystkie dni Targów.

Akredytacja prowadzona jest drogą elektroniczną do 6 marca 2018 roku, za pomocą formularza

W związku z rejestracją dziennikarze i fotoreporterzy są zobowiązani do przesłania skanu legitymacji prasowej, wizytówki lub dowolnego dokumentu poświadczającego wykonywanie pracy dziennikarza / fotoreportera. Potwierdzeniem rejestracji jest identyfikator przesłany przez organizatora drogą mailową. Należy go wydrukować i okazać podczas kontroli biletów przy wejściu na Targi.

Informujemy, że w czasie trwania Targów i Forum możliwa jest jedynie rejestracja bezpośrednia – po okazaniu legitymacji prasowej lub imiennej wizytówki potwierdzającej pracę / współpracę z redakcją – w wyznaczonym punkcie na Warszawskich Targach Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA.

Informujemy, że akredytacje udzielane są dziennikarzom i fotoreporterom, z wyłączeniem pracowników innych działów, w tym biura reklamy.

 

Newsletter