Partnerzy

 

organizator

 

organizator wykonawczy

 

partner strategiczny

 

partner

 

członek stowarzyszenia

 


Aktualności

Skorzystaj z okazji – kup tańszy bilet

28.10.2016

Już 4 listopada w Katowicach rozpocznie się premierowa edycja Śląskich Targów Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA.

Najpiękniejsze jachty, luksusowe łodzie motorowe, najszybsze skutery, nowoczesny sprzęt żeglarski i motorowodny podziwiać będziemy w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, położonym w sercu Katowic. Łącznie swoją ofertę na I Śląskich Targach Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA 2016 zaprezentuje blisko 200 wystawców. Katowice przyjęły rolę Miasta Współgospodarza wydarzenia.

Do 1 listopada włącznie, drogą internetową, można kupić bilety wstępu na Targi w promocyjnej cenie. Zapraszamy na http://www.twojbilet24.pl/pl-home

Podczas Targów WIATR i WODA w Katowicach każdy amator sportów wodnych znajdzie coś dla siebie. Nie zabraknie nowości i premier. Na targach obecne będą największe polskie stocznie m. in.: Galeon, Delphia Yachts, Parker Poland, Balt Yacht, Northman, Dalpol, Antila, Mariner Yacht czy Eskapader. Nie zabraknie także importerów zagranicznych marek łodzi i jachtów: Power Boats Poland, Astex, M&YC, Dobre Jachty, Dedi Marine, Skyboat, Marinero, Yachts & Yachting i wielu innych. W targowej ofercie znajdziemy także pontony, RIBy, skutery wodne, akcesoria żeglarskie, silniki, sprzęt asekuracyjny i ratunkowy, instrumenty do nawigacji i elektronikę jachtową. Będą też oferty producentów i dystrybutorów odzieży żeglarskiej i sportowej oraz regiony turystyczne, które zaprezentują swoje atrakcje związane z aktywnym wypoczynkiem nad wodą i na wodzie. Na Targach promować się będą także wodne szlaki turystyczne, firmy czarterowe, akweny żeglarskie, mariny oraz ciekawe miejsca do uprawiania sportów wodnych. Nie zabraknie tez propozycji skierowanej do miłośników windsurfingu czy kajakarstwa. Wizyta na Targach będzie okazją, aby jeszcze w tym roku zaplanować kierunki przyszłorocznych, wodnych przygód. 

Serdecznie zapraszamy na Targi.

Powrót