Partnerzy

 

organizator

 

organizator wykonawczy

 

partner strategiczny

 

partner

 

członek stowarzyszenia

 


Aktualności

Premiera jachtu BluEscape 1200 w Gdyni

20.07.2017

BluEscape 1200 - elegancki i wyjątkowy jacht motorowy premierowo na Targach WIATR i WODA w Gdyni !

BluEscape 1200 otwiera nową linię nowoczesnych i eleganckich jachtów spacerowych oferowanych przez stocznię Delphia Yachts.

Komfort i przestrzeń

BluEscape 1200 zabierze Cię w świat komfortu, który odczujesz od razu po wejściu na pokład. Wygodne, rozkładane kanapy pozwolą zrelaksować się na rufie, doskonale rozplanowany kokpit otoczony panoramicznym oknem umożliwi podziwianie otaczającego świata niezależnie od pogody. Znajdujące się wewnątrz kabiny w wybranej przez armatora konfiguracji stworzą dodatkową przestrzeń do wypoczynku.

Elegancja

BluEscape 1200 to jacht, którego elegancja i nowoczesność widoczna jest już w sylwetce i liniach kadłuba. Dopracowane elementy wnętrza stanowią połączenie najnowszych trendów wzornictwa i wysokiej jakości wykonania.

Luksus

BluEscape 1200 pozwala przenieść się w prywatny świat luksusu. Na jego pokładzie poczujesz się jak w bogato wyposażonym apartamencie, w którym samo przebywanie jest czystą przyjemność. I tylko od Ciebie zależeć będzie, czy zechcesz się dzielić się tym luksusem z innymi.

Bezpieczeństwo i wygoda

Bezpieczeństwo i wygoda to główne założenia projektowe BluEscape 1200. Łatwość wykonywania manewrów zapewnią stery strumieniowe, a niewielkie zanurzenie pozwoli odkrywać wody wcześniej niedostępne dla większych jachtów spacerowych.

Oficjalna premiera jachtu BluEscape 1200 odbędzie się pierwszego dnia Targów (27 lipca, czwartek) tuż po otwarciu Targów o godz. 13.45

Zapraszamy serdecznie !

 

Powrót