Partnerzy

 

organizator

 

organizator wykonawczy

 

partner strategiczny

 

partner

 

członek stowarzyszenia

 


Aktualności

Polski Związek Żeglarski zaprasza na spotkania podczas Targów WIATR i WODA

01.03.2018

W sobotę o godzinie 13:00 na scenie głównej Tomasz Chamera prezes PZŻ opowie o przygotowaniach polskich żeglarzy do igrzysk olimpijskich Tokyo 2020. O godz. 14:00 rozpocznie się prezentacja poświęcona największej imprezie żeglarskiej w Polsce - Volvo Gdynia Sailing Days. Następnie przedstawione zostaną przygotowania do rejsu dookoła świata w ramach projektu „Polska 100”. Na czele załogi, która wyruszy w ten rejs stanie Mateusz Kusznierewicz - wiceprezes ds. sportu PZŻ.

Tego samego dnia w Sali B2 na godzinę 15:00 zaplanowany jest panel dyskusyjny „Polskie uprawnienia żeglarskie versus brytyjskie certyfikaty kompetencji”, który poprowadzi Komisja Szkolenia PZŻ. Zaproszeni goście będą rozmawiać na temat różnic, które występują w systemach stopni żeglarskich polskim i brytyjskim. O godzinie 16:30 Jacek Pietraszkiewicz, skarbnik Polskiego Związku Żeglarskiego, szczegółowo omówi zasady działania systemu AIS z największym naciskiem na elementy jego praktycznego wykorzystania przez żeglarzy.

W niedzielę o godzinie 12:00 wiceprezes ds. szkolenia PZŻ Katarzyna Domańska omówi „Nowatorskie szkolenie instruktora żeglarstwa”. Z kolei o 13:00 rozpocznie się godzinne spotkanie z Dobrochną Nowak o nazwie „Kulisy żeglarskich projektów duetu Zew Oceanu, czyli jak zbudować markę i jak przetrwać w świecie finansów i marketingu”, któremu przewodniczył będzie redaktor naczelny magazynu „Wiatr” Krzysztof Olejnik. O godzinie 14:00 głos zabierze Wojtek Skóra. Opowie o rejsie śródlądowym, który odbywał się w ramach Roku Rzeki Wisły a prowadził od jej źródeł do ujścia.

 

Szczegółowy program Targów WIATR i WODA

 

Powrót