Partnerzy

 

organizator

 

organizator wykonawczy

 

partner

partner strategiczny

 

członek stowarzyszenia

 

miasto współgospodarz

 


Aktualności

Nowy partner Targów WIATR i WODA

25.01.2018

Miło nam poinformować, że do grona naszych sponsorów dołączył Partner Wspierający Excellence in Education, EiE,  agencja edukacyjna, zajmująca się konsultingiem edukacyjnym za granicą. Firma EiE umożliwia, organizuje i nadzoruje wyjazdy dla uczniów do najbardziej prestiżowych i elitarnych szkół świata takich jak Le Rosey w Szwajcarii, Schule Schloss Salem w Niemczech, St. Clare’s w Wielkiej Brytanii i wielu innych.

 

Misją Excellence in Education jest zapewnienie polskim uczniom wykształcenia, bezpieczeństwa i kompleksowego wsparcia na najwyższym możliwym poziomie – w innym kraju oraz w innym środowisku, wśród międzynarodowej elity uczniowskiej.

EiE pomaga w wyborze odpowiedniej szkoły, w zależności od kompetencji ucznia, służy pomocą w przygotowaniu i złożeniu dokumentów aplikacyjnych, jak również pośredniczy pomiędzy rodzicami ucznia a szkołą przez okres pobytu ucznia w wybranej placówce.

 

 

Agencja przygotowała także ofertę obozów letnich w najlepszych szkołach świata, dzięki którym uczniowie mają szansę poszerzenia swojej wiedzy, poznania zwyczajów panujących na zagranicznych kampusach oraz zdobycia bezcennych doświadczeń w międzynarodowym środowisku uczniowskim.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej Partnera Wspierającego 30. jubileuszowej edycji Targów Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA, www.eie.pl.

 

Powrót

Newsletter