Partnerzy

 

organizator

 

organizator wykonawczy

 

partner strategiczny

 

partner

 

członek stowarzyszenia

 


Aktualności

Największa w Polsce wystawa jachtów na wodzie w Gdyni już za nami

25.07.2019

W przystani jachtowej Marina Gdynia, w dniach od 18 do 21 lipca 2019 roku, odbyły się letnie Targi Sportów Wodnych WIATR i WODA. To 14. edycja największej w Polsce wystawy najpiękniejszych jachtów, houseboatów i luksusowych łodzi motorowych na wodzie. Targi organizują spółki: YACHT EXPO i Murator EXPO, przy partnerskiej współpracy Magazynu Sportów Wodnych ŻAGLE. Partnerem strategicznym Targów jest Gdynia - Żeglarska Stolica Polski.

Tegoroczne Targi odwiedziło ponad 11000 osób, a wzięło w nich udział blisko 130 wystawców, w tym po raz pierwszy m.in. firmy Spradling EUROPE, Waterbus S.C. czy Columbus Energy. W gdyńskiej Marinie można było podziwiać około 120 jednostek, a w namiotach ustawionych na nabrzeżu m.in.: akcesoria żeglarskie i motorowodne, sprzęt nawigacyjny, asekuracyjny i ratunkowy, odzież turystyczną i sportową czy oferty turystyczne.

Targom towarzyszyła druga edycji Misji Study Tour, w której wzięli udział przedsiębiorcy i dziennikarze czołowych mediów branżowych ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Chin i Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Dziękujemy partnerowi strategicznemu Targów WIATR i WODA: Gdyni – Żeglarskiej Stolicy Polski. Dziękujemy wystawcom, patronom honorowym i medialnym oraz wszystkim gościom za okazane zaufanie i wyjątkową atmosferę targów na wodzie.

Do zobaczenia w Warszawie i w Gdyni w 2020 roku!

Powrót