Partnerzy

 

organizator

 

organizator wykonawczy

 

partner strategiczny

 

partner

 

członek stowarzyszenia

 


Aktualności

Henri Lloyd na Targach WIATR i WODA

27.10.2016

Jesteście gotowi na nową imprezę w wodniackim kalendarzu? Już w pierwszy weekend listopada w Katowicach odbędą się I Śląskie Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR I WODA, których głównym sponsorem jest firma Henri Lloyd!

W nowoczesnej hali Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach, w dniach 4-6 listopada, spotkamy prawie 200 wystawców szeroko rozumianej branży sportu, rekreacji i wypoczynku na wodzie. Wśród nich nie zabraknie oczywiście firmy Henri Lloyd, znanej z profesjonalnej odzieży dla żeglarzy i modnych ubrań na co dzień, która od wielu lat wspiera warszawskie targi WiW.

Na stoisku Henri Lloyd, który jest głównym sponsorem katowickich Targów, zwiedzający będą mieli okazję zapoznać się bliżej z produktami firmy, a także zrobić zakupy. Specjalnie na I Śląskie Targi WiW Henri Lloyd postanowił przygotować promocję – zarówno produkty dla żeglarzy, jak i z kolekcji mody będzie można kupić z rabatem nawet 40%! To chyba wystarczający powód, dla którego nie będzie można przejść obok stoiska HL obojętnie!

Pamiętajcie, że oprócz wystawców organizatorzy przygotowali dla zwiedzających dodatkowe atrakcje.

- Podczas Targów odbywać się będą spotkania ze znanymi żeglarzami i podróżnikami podczas, których poznamy relacje z regat, dalekich wypraw oraz zapowiedzi kolejnych wyczynów związanych z wodą. Będą też prezentacje i dyskusje na tematy ważne dla każdego wodniaka, wręczone zostaną także środowiskowe nagrody i wyróżnienia – czytamy na stronie www.wiatriwoda.pl.

Zapraszamy na Targi do Katowic! Nie może Was tam zabraknąć!

Powrót