Partnerzy

 

organizator

 

organizator wykonawczy

 

partner strategiczny

 

partner

 

członek stowarzyszenia

 


Aktualności

Gwóźdź Targów WIATR i WODA 2014

13.02.2014

Nagrody Gwóźdź Targów WIATR i WODA 2014


Szanowni Wystawcy! Zapraszamy do zgłaszania Państwa produktów do Nagrody Gwóźdź Targów WIATR i WODA 2014. Gwóźdź Targów WIATR i WODA  to Nagroda Miesięcznika Żagle im. Jerzego Fijki przyznawana produktom wyróżniającym się innowacyjnością, designem, jakością wykonania, funkcjonalnością i innymi interesującymi cechami. W tym roku Gwóźdź Targów WIATR i WODA przyznany zostanie w następujących kategoriach:
- Jachty Żaglowe Małe (do 7,5 m. długości)
- Jachty Żaglowe Duże (powyżej 7,5 m. długości)
- Jachty Motorowe Małe (do 8 m. długości)
- Jachty Motorowe Duże (powyżej 8 m. długości)
- Osprzęt i Wyposażenie (w tej kategorii uwzględniane są produkty niezbędne lub pomocne w uprawianiu jachtingu, np. osprzęt jachtowy, wyposażenie jachtowe, silniki, ubrania, środki ratunkowe, przyczepy, publikacje, chemię jachtową itp.)

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania wystawionych na Państwa stoisku produktów do nagrody Gwoździa Targów, PO JEDNYM W WYBRANEJ KATEGORII. Można więc zgłosić produkty w kilku kategoriach.

O zgłaszanych przez Państwa produktach prosimy informować sekretarza Jury drogą e-mailową na adres NIE PÓŹNIEJ jednak, niż do 2 kwietnia 2014 roku do godziny 14.00. Późniejsze zgłoszenia w formie papierowej mogą być składane już tylko na stoisku miesięcznika „Żagle”, pierwszego dnia Targów WIATR i WODA, od godziny 11.00 do godziny 13.00 (czwartek 3 kwietnia 2014 r). Zgłoszenia złożone po tym terminie nie będą już rozpatrywane. W obydwu przypadkach zgłoszenie polega na: 1. podaniu precyzyjnej nazwy produktu, 2. podaniu kategorii, w której zgłaszany jest produkt, 3. podaniu nazwy firmy (i ew. numeru stoiska).

Powrót